تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - خط حمله به دغدغه اصلی من تبدیل شده است / مظلومی: باز هم احتیاج به جذب بازیکن داریم
 خط حمله به دغدغه اصلی من تبدیل شده است / مظلومی: باز هم احتیاج به جذب بازیکن داریم ...
سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است تیمش برای حضور قدرتمند در رقابتهای آسیایی هنوز احتیاج به تقویت دارد و 2 بازیکن دیگر باید به این تیم اضافه شوند.

"پرویز مظلومی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، درباره شرایط استقلال گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و طی روزهای گذشته تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم. از هر نظر آماده دیدار مقابل شهرداری تبریز هستیم.

وی افزود: با توجه به دیدار رفت مقابل شهرداری و آنالیزی که از دیدارهای گذشته این تیم داشتیم معتقدم شناخت خوبی از حریف این هفته دارم و با برنامه به مصاف شهرداری تبریز خواهیم رفت.

سرمربی استقلال در مورد مصدومیت میداودی و محرومیت مجیدی، گفت: این موضوع باعث شده تا خط حمله به دغدغه اصلی من تبدیل شود و واقعا نگران این پست هستم البته برهانی آماده در اختیار ماست و با 2 گلی که در دیدار مقابل پاس همدان به ثمر رساند از روحیه بسیار خوبی هم برخوردار است و می‌تواند به ما کمک کند.

پرویز مظلومی افزود: طی روزهای گذشته پیگیر شرایط میداودی بودیم و خوشحالم که نوروزی پزشک تیم از وضعیت میلاد ابراز رضایت می‌کند.

وی در مورد جذب هوار محمد تصریح کرد: معتقدم هنوز هوارمحمد می‌تواند مشکل ما در سمت چپ خط هافبک را برطرف کند. این بازیکن عراقی قابلیتهای فنی بسیار بالایی دارد و امیدوارم هر چه زودتر آماده شود تا بتوانیم از وجود او در ترکیب ثابت تیم استفاده کنیم.

سرمربی استقلال همچنین پیرو ماندن طالب‌لو در این تیم گفت: خوشحالم که طالب‌لو چنین تصمیمی گرفت. من بارها با او صحبت کردم و شایعاتی که به سر زبانها افتاده بود و گفته می‌شد که به او احتیاجی ندارم را تکذیب کردم.

مظلومی با اشاره به قرعه‌کشی رقابتهای جام باشگاهها و برنامه او برای حضور قدرتمند در این رقابتها افزود: قرعه خوبی است البته به هیچ عنوان نباید خود را از پیش صعود کرده بدانیم، ضمن اینکه معتقدم برای موفقیت در آسیا هنوز احتیاج به تقویت داریم و با جذب 2 بازیکن دیگر در پستهای مختلف در این رقابتها حضور پیدا می کنیم.
نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 17 آذر 1389 و ساعت 03:00 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :