تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - چشم استقلالی‌ها به سكوهای ‌آزادی است
 چشم استقلالی‌ها به سكوهای ‌آزادی است ...

كاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: با فراموش كردن بازی فولاد، می‌توانیم با حمایت هواداران‌مان ذوب آهن را شكست دهیم.

فرهاد مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: هنوز به طور كامل به آمادگی مدنظرم نرسیده‌ام و امكان حضورم در این بازی منوط به نظر كادر پزشكی و فنی تیم است. هر تصمیمی آنها بگیرند، من موظف به انجام آن خواهم بود.

وی درباره دیدار با ذوب‌آهن تصریح كرد: در حال حاضر تمام فكر و ذكر تیم و بازیكنان معطوف به این مسابقه مهم است. بازیكنان ما شكست اخیر برابر فولاد را فراموش كرده‌اند. بالاخره باخت در فوتبال وجود دارد و ما تنها امیدواریم چنین اتفاقی برای ما تكرار نشود.

مجیدی با بیان اینكه حضور هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی می‌تواند عامل مهمی در كیفیت و انگیزه بازیكنان این تیم باشد، گفت: به عنوان كاپیتان تیم از تمام طرفداران استقلال می‌خواهم فردا به ورزشگاه آزادی بیایند و تیم‌شان را تشویق كنند. ما در حال حاضر رتبه دوم جدول را در اختیار داریم و این مسابقه حساس حكم یك بازی شش امتیازی را برای ما خواهد داشت. چشم ما به سكوهاست و منتظر حضور تماشاچیان هستیم. هواداران ما در سخت‌ترین شرایط استقلال را تنها نگذاشتند و امیدوارم در دیدار با ذوب‌آهن هم مانند گذشته عمل كنند.

كاپیتان تیم استقلال درباره تیم ذوب آهن گفت: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است. حضور آن‌ها در صدر جدول نشان می‌دهد كه توانایی‌های زیادی دارند، اما ما هم استقلال هستیم و می‌توانیم به كمك هواداران‌مان ذوب آهن را با شكست بدرقه كنیم.

مجیدی با بیان اینكه تحت هیچ شرایطی به تیم ملی برنمی‌گردد، درباره دعوت دو بازیكن از استقلال به تیم ملی، تصریح كرد: فكر می‌كردم از تیم دوم جدول لیگ باید بازیكنان بیشتری به تیم ملی دعوت شوند. معتقدم بازیكنانی چون حنیف عمران زاده، وحید طالبلو، محمد محمدی، امیرحسین صادقی و كیانوش رحمتی شایستگی حضور در تیم ملی را در مقطع كنونی داشتند. به هر حال با تفكری كه بر تیم ملی حاكم است باید هم چنین تصمیمی را از سوی مربیانش شاهد باشیم. به عنوان یك ایرانی تنها آرزوی موفقیت تیم ایران در جام ملت‌ها را داشته و امیدوارم با جام قهرمانی این رقابت‌ها به كشور بازگردد.

وی درباره رای كمیته انضباطی مبنی بر جریمه‌ مالی‌اش گفت: پس از بازی با پاس همدان به عزیز محمدی و شریفی احترام گذاشته و هیچ مصاحبه‌ای درباره محرومیتم انجام ندادم، اما برای من جای سوال است كه اگر در آن مسابقه حرف زشتی زدم، باید اخراج می‌شدم و اگر نزدم چرا داور به من اخطار داد و كمیته انضباطی من را جریمه كرد؟! متاسفانه همه دیدند كه در بازی ذوب آهن و مس چطور حق مس به خاطر اطلاع نداشتن داور از قوانین ضایع شد و حتی این موضوع به اطلاع فیفا هم رسید. برای مجرمین آن مسابقه جرایم دو و سه میلیون تومانی در نظر گرفته‌اند، اما در حكم صادره برای من بدون آنكه نظرم را بخواهند یا به كمیته انضباطی دعوت شوم و با اینكه كمك داور بازی به من اهانت كرد، جریمه 10 میلیون تومانی در نظر گرفته شد. جالب اینجاست كه همان كمك داور كه به من اهانت كرده و معتقد بود من به وی اهانت كرده‌ام، همان شخصی بود كه در بازی مس و ذوب آهن سبب ایجاد آن حاشیه‌ها شد.


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 2 دی 1389 و ساعت 11:06 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :