تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - بی رحمی فوتبال به ما رو كرد
 بی رحمی فوتبال به ما رو كرد ...

پرویز مظلومی گفت: استقلال برابر ذوب آهن شایسته پیروزی و یا حداقل كسب یك امتیاز بود اما متاسفانه بی رحمی فوتبال به ما رو كرد.

سرمربی استقلال پس از شكست دو بر یك برابر ذوب آهن در نشست خبری پس از بازی اظهار كرد: بازی بسیار خوبی را از سوی دو تیم اول جدول دیدید. همانطور كه انتظار می‌رفت هر دو تیم با برنامه و خیلی خوب ظاهر شدند و توانستند فوتبال منسجم و شناوری را به نمایش بگذارند. استقلال با توجه به داشته‌هایش و نبود چندین بازیكن كلیدی و نیز بازیكنان نیمه آماده روی نیمكت تلاش زیادی برای موفقیت انجام داد. فكر می‌كنم از نظر سطح بازی عملكرد خوبی هم داشتیم اما متاسفانه باختیم.

وی افزود: از نوع فوتبال بازیكنانم راضی هستم و باید از تلاش و زحمتشان تشكر كنم. بعضی اوقات می‌بردیم اما شاهد بازی زیبایی ازاستقلال نبودیم اما در این مسابقه با بدشانسی باختیم.

پس از آن كه گل اول بازی به ثمر رسید چندین موقعیت گلزنی داشتیم و در صحنه‌ای كه یكی از بازیكنان‌مان به خاطر كم تجربگی توپ را به تیرك دروازه ذوب آهن زد، همان توپ به سمت دروازه ما آمد و روی غافلگیری بازیكنان‌مان تبدیل به گل شد. پس از آن صاحب چند فرصت گلزنی دیگر هم شدیم اما باز هم روی كم تجربگی فرصت خطرناكی را از دست دادیم و دوباره همان توپ روی صحنه‌ای كه فكر می‌كنم آفساید بود حریف را صاحب یك پنالتی كرد و در نهایت گل دوم را خوردیم. در ادامه بازیكنان ما باز هم خودشان را پیدا كردند و فرصت‌هایی را به دست آوردند كه روی بدشانسی از دست رفت.

سرمربی استقلال تاكید كرد: استقلال باید حداقل یك امتیاز می‌گرفت، امروز خوب بازی كردیم اما فوتبال بی‌رحمی‌اش را به ما نشان داد، این باخت چیزی از ارزش‌های بازیكنان من كم نمی‌كند.

وی درباره عملكرد تیم داوری مسابقه نیز گفت: اگر بخواهم باز هم درباره داوری حرف بزنم كلیشه‌ای می‌شود. محسن تركی از داوران بزرگ فوتبال ماست اما متاسفانه چند هفته‌ای است كه داوری درلیگ وضعیت خوبی ندارد. معتقدم صحنه‌ای كه باعث اعلام پنالتی به سود ذوب آهن شد می‌توانست آفساید باشد، ضمن این كه داور هم از آن صحنه دور بود و یك پنالتی مشكوك اعلام شد.

مظلومی با اشاره به مشكل ساز شدن تعداد زیاد مصدومان تیمش اظهار كرد: ما امسال با بدشانسی‌هایی كه نصیب‌مان شد بازیكنان مصدوم زیادی داریم، تیم پزشكی ما امسال سال پركاری داشت كه باید از آنها تشكر كنم. به طور مثال فرهاد مجیدی در این مسابقه توان 90 دقیقه بازی را نداشت و ما هم ریسك نكردیم و او را از ابتدا به میدان نفرستادیم. مجیدی شرایطی داشت كه اصلا نباید بازی می‌كرد اما با تلاش پزشكان او به این مسابقه رسید. همچنین هادی شكوری پس از 8-9 ماه از ابتدا برای ما بازی كرد، چون واقعا به وجود او نیاز داشتیم، امیدوارم تعطیلات لیگ فرصت خوبی باشد تا بازیكنان مصدوم‌مان بهبودی‌شان را پیدا كنند و ما هم آماده نیم فصل دوم شویم، هر چند شرایطی كه فوتبال ایران دارد با تمام دنیا متفاوت است و تعطیلات نیم فصل پس از هفته بیستم شروع می‌شود.

وی با اشاره به این كه اعلام اسامی بازیكنان دعوت شده به تیم ملی در انگیزه آنها تاثیرگذار بود، گفت: به طور طبیعی برخی بازیكنانی كه اسم‌شان در تیم ملی نبود روحیه كمتری داشتند، همچنین معتقدم باید از تیم استقلال بازیكنان بیشتری به تیم ملی دعوت می‌شدند، به هر حال تصمیم با سرمربی تیم ملی است و هیچ كسی هم نمی‌تواند درباره سلیقه او حرفی بزند. انشاالله بروند و در جام ملتها هم قهرمان شوند.

مظلومی درباره برنامه استقلال در تعطیلات نیم فصل گفت: طبق برنامه‌ریزی ما بازیكنان یك هفته استراحت خواهند كرد و تمرینات از دهم تا پانزدهم دی ماه روزانه 2 جلسه پیگیری می‌شود. همچنین از شانزدهم تا 26 دی ماه هم اردوی تداركاتی خارج از خانه داریم و دو بازی تداركاتی هم آنجا برگزار می‌كنیم. از 26 دی تا اوایل بهمن ماه هم آماده شروع دوباره مسابقات می‌شویم، فكر می‌كنم دوم یا سوم دی در جام حذفی بازی خواهیم كرد كه میزبان هم هستیم.

سرمربی استقلال درباره شرایط تیم ملی و این كه آیا تیم ایران پتانسیل قهرمانی در جام ملت‌ها را دارد؟ گفت: تیم ایران گروه سختی دارد، ما نباید پیش از شروع بازی‌ها فكر كنیم كه حتما از گروه‌مان صعود می‌كنیم، اینكه سرمربی تیم ملی قبل از جام ملت‌ها اعلام می‌كند كه درپایان این رقابتها از تیم جدا می‌شود به طور طبیعی انگیزه بازیكنان را پایین می‌آورد اما بازیكنان ما باید به این فكر كنند كه برای كشورشان و موفقیت تیم مردمشان بجنگند. حال افشین قطبی بماند یا برود.

وی افزود: ایران پتانسیل بالایی دارد. با بازیكنان خوبی كه این تیم دارد اگر به خوبی رهبری شوند می‌توانند نتایج موفقی را بگیرند. همه تیمهای آسیایی حاضر در این رقابتها با برنامه می‌آیند. سرمربی تیم ملی هم فرصت طولانی دارد تا بازیكنان را تا شروع این رقابتها به هماهنگی لازم برساند و برنامه‌هایش را عملی كند.


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 2 دی 1389 و ساعت 10:26 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :