تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - مظلومی: مجیدی از فردا در تمرینات استقلال شركت می‌كند
 مظلومی: مجیدی از فردا در تمرینات استقلال شركت می‌كند ...

پرویز مظلومی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل شهرداری یاسوج اظهار داشت: نیمه اول تیم سنگین بود که این موضوع بعد از این همه تعطیلی طبیعی بود اما نیمه دوم تیم شکل بهتری پیدا کرد. هدف از این دیدار فقط گذشتن از این مرحله بود. حریف با انگیزه بود و بازی خوبی هم انجام داد اما استقلال با توجه به تجربه و برنامه‌ای که داشت به موفقیت رسید.
 مظلومی افزود: در این بازی دنبال چیز دیگری نبودیم و فقط می‌خواستیم بعد از تعطیلات شروع خوبی داشته باشیم. در این دیدار حنیف عمران زاده و ایمان مبعلی را نداشتیم اما سایرین خوب بودند.

 وی درباره قضیه فرهاد مجیدی گفت: اگر خدا بخواهد با صحبت‌هایی که انجام دادیم فرهاد مجیدی فردا در تمرینات حاضر می‌شود. منتظریم که او فردا بیاید. در این قضیه دنبال مقصر نگردید. من تعجب می‌کنم چرا این قضیه به اینجا رسیده است. هم فتح‌الله زاده و هم فرهاد مجیدی همدیگر را دوست دارند. اصرار دو طرف به کش‌دار شدن این قضیه اشتباه بود. این مسئله به ضرر هواداران است. دو طرف باید گذشت کنند. آنها این کار را به خاطر هواداران باید انجام دهند.
 سرمربی استقلال تاکید کرد: در هر صورت قداست مدیریت باشگاه هم باید حفظ شود. بازیکن باید تابع تصمیمات باشگاه باشد. در این قضیه موضع‌گیری‌هایی شده و اتهاماتی زده شده که باید هر چه زودتر تمام شود. آنها با هم قهر نیستند.

 مظلومی درباره عدم حضور هوارملا محمد در استقلال گفت: در این زمینه باشگاه پیگیر عدم حضور اوست. قرار بوده شنبه بیاید. فتح‌الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه مسئول پیگیری این موضوع نیست. در شأن او نیست که بخواهد چنین چیزی را پیگیری کند اما نظری جویباری مدام در حال پیگیری این موضوع است.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 12 بهمن 1389 و ساعت 12:33 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :