تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - پیكان1 ـ استقلال3؛ آبی‌ها به دو امتیازی ذوب آهن رسیدند
  پیكان1 ـ استقلال3؛ آبی‌ها به دو امتیازی ذوب آهن رسیدند ...
استقلال در بهترین زمان ممكن یك پیروزی خارج از خانه به دست آورد و از طرفی ذوب آهن دربی اصفهان را به سپاهان واگذار كرد تا فاصله استقلال با تیم صدرنشین به دو امتیاز برسد. حالا شاگردان پرویز مظلومی مدعی جدی قهرمانی هستند


سایت گل -

گل‌ها: آشوبی(13)، سیدصالحی(20)، عمران‌زاده(80) برای استقلال، جهانگیر عسگری(77) برای پیكان

ورزشگاه شهیدرجایی، تماشاگر 10هزارنفر

داور: محسن قهرمانی

اخطار: صادقی(استقلال) میربزرگی(پیكان)

پیكان: ابراهیم میرزاپور، علی قربانی(71 صابر میرقربانی)، الونگ الونگ، رحمان رضایی، حسن اسلامی، محمود پوراسدالله، میثم رضاپور(55 زلپان پارسانی)، مجید خدابنده‌لو، جونیور هرناندز(40 امیر میربزرگی)، جهانگیر عسگری، علیرضا عباس‌فرد

سرمربی:‌ حمید علیدوستی

استقلال: وحید طالب‌لو، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، مهدی امیرآبادی، فرزاد آشوبی، فیلیپ آلوز(83 حوارملامحمد)، اسماعیل شریفات(70 آرش برهانی)، ایمان مبعلی(64 هادی شكوری)، سیدمهدی سیدصالحی، فرهاد مجیدی

سرمربی: پرویز مظلومی

شرح بازی: با وجود حملات دقایق ابتدایی پیکان، این استقلال بود که به گل اول دست یافت و روی اشتباه علی قربانی صاحب پنالتی شد که آن را آشوبی به گل تبدیل کرد. استقلال پس از این گل صاحب توپ و میدان شد و بارها از سمت راست به سمت دروازه حریف حمله برد و موقعیت‌های خطرناکی ساخت که یکی از آنها در دقیقه 20 به گل انجامید. استقلال چند موقعیت دیگر هم به این ترتیب به دست آورد. در نیمه دوم استقلال همچنان تیم برتر میدان بود، هرچند که پیکان هم در حملات خطرناک نشان می‌داد و توانست به یک گل برسد. در نیمه دوم، یک بار ضربه سر علیرضا عباسفرد را طالب‌لو روی خط دروازه برگرداند و در برگشت، ضربه رحمان رضایی را هم دوباره روی خط دروازه گرفت، و یک بار هم ضربه سر خطرناک عباسفرد را با شیرجه‌ای دیدنی به کرنر فرستاد. در نهایت و پس از آن که گل زیبای هادی شکوری با ضربه سر به دلیل آفساید بودن پذیرفته نشد، روی ضربه ایستگاهی دیگری حنیف عمران‌زاده گل سوم را زد تا استقلال به فاصله دو امتیازی ذوب‌آهن برسد.

شرح گل‌ها:

1ـ0(استقلال): علی قربانی مدافع پیكان در محوطه جریمه توپ را با دست لمس كرد تا داور نقطه پنالتی را نشان داده و این چنین گل اول استقلال توسط فرزاد آشوبی به ثمر برسد.

2ـ0(استقلال): فرار فیلیپ آلوز از جناح راست و سانتر او در محوطه جریمه دوباره با بی‌اعتنایی علی قربانی و اهمال‌كاری او مواجه شده تا سیدصالحی با یك بغل پای ساده گل دوم تیمش را در درون دروازه میرزاپور جای دهد.

2ـ1(پیكان): بی‌احتیاطی مهدی امیرآبادی و خطای كف پای او در محوطه جریمه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان داده و پیكانی با ضربه آرام جهانگیر عسگری به تك گل خورد دست پیدا كنند.

3ـ1(استقلال):‌ باز هم فیلیپ آلوز دسوزا بازیكن برزیلی استقلال روی این گل تأثیرگذار بود و حنیف عمران‌زاده كه تا محوطه جریمه حریف نفوذ كرده بود قدر سانتر او را دانست و با یك ضربه سر گل سوم و تیر خلاص استقلال را برتن پیكان شلیك كرد.

بهترین بازیكن: فیلیپ آلوز دسوزا كه در دو گل استقلال با پاس‌های سرنوشت‌ساز خود تأثیرگذار بود و باعث برتری آبی‌پوشان در قزوین شد. البته می‌توان پژمان منتظری را به خاطر عملكرد خوبش در خط دفاعی استقلال نیز انتخاب كرد.

اتفاق ویژه:‌ حضور حوار ملامحمد بازیكن عراقی استقلال كه به جای فیلیپ آلوز از دقیقه 83 با پیراهن شماره 11 وارد زمین شد و اولین بازی خود را برای استقلالی‌ها بعد از مدت‌ها انجام داد.
نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 24 بهمن 1389 و ساعت 06:03 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :