تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - مصاحبه بازیکنان استقلال بعد از بازی
 مصاحبه بازیکنان استقلال بعد از بازی ...

طالب‌لو: استقلال همیشه مدعی قهرمانی است

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال این تیم را مدعی همیشگی قهرمانی نامید.


وحید طالب‌لو پس از برتری 3 بر یک برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استقلال همیشه استقلال است و همواره مدعی قهرمانی است و مردم از این تیم انتظار دارند.
وی ادامه داد: ما شرایط سخت را پشت سر گذاشتیم و با همت و همدلی بازیکنان و حمایت مردم به این مرحله رسیدیم. امیدوارم بتوانیم در این فصل حداقل یک جام قهرمانی برای هواداران به ارمغان بیاوریم.
طالب‌لو در مورد داوری مسابقه امروز گفت: هیچوقت در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما امروز مظفری‌زاده روز خوبی را پشت سر گذاشت.


برهانی: سوءتفاهم بین من و استقلال برطرف شد

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: سوء تفاهمی بین من و استقلال وجود داشت که برطرف شد.


آرش برهانی پس از برتری 3 بر یک برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نظر کادر فنی در نیمه دوم به میدان آمدم و سعی کردم در خدمت تیم باشم. از بازی خود نیز راضی هستم. در این دیدار 90 دقیقه نفت را با کارهای هجومی تحت کنترل قرار دادیم و توانستیم پیروزی خوبی کسب کنیم.
برهانی در مورد اینکه در مصاحبه‌ای اعلام کرده کادر فنی استقلال در ظاهر به او اعتماد دارد اما در باطن اجازه بازی به این بازیکن را نمی‌دهد، گفت: از من پرسیده شد که چرا بازی نمی‌کنی که گفتم‌ کادر فنی به من اعتقاد کامل دارد. بعد از پایان محرومیتم مقابل استیل‌آذین سوء تفاهم‌ها بین من و استقلال برطرف شد.سید صالحی: این دو گل حاصل تلاش تمام بازیكنان بود

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: دو گلی که مقابل نفت تهران به ثمر رساندم شانسی بود چون تمام بچه‌ها تلاش خود را به کار بستند.


سید مهدی سید صالحی که در دیدار امروز موفق به زدن 2 گل شده بود در خصوص مسابقه با نفت تهران اظهار داشت: از خدا ممنون هستم که به تیم استقلال عزت داد و روز به روز انگیزه ما بیشتر می‌شود.
وی افزود: دو گلی که به ثمر رساندم حاصل تلاش تمام بازیکنان بود چون کار را آنها انجام دادند و معتقدم به طور شانسی این دو گل را به ثمر رساندم.
سیدصالحی در ادامه صحبت‌هایش گفت: آنقدر انگیزه داریم که امیدوارم در لیگ جام هستی و لیگ قهرمانان آسیا بهترین نتایج را کسب کنیم.
وی در خصوص دیدار مقابل سپاهان گفت: بازی سختی را پیش رو داریم اما تمام تلاشمان این است که از آن مسابقه نیز با دست پر برگردیم.نوشته شده توسط كاوه در جمعه 29 بهمن 1389 و ساعت 09:59 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :