مظلومی: سپاهان چشم به ضدحمله داشت؛ گل‌شان هم بادآورده بود ...
پرویز مظلومی پس از تساوی یك بر یك مقابل سپاهان اظهار داشت: فوتبال بسیار خوبی از سوی هر دو تیم انجام شد و سرعت بازی بسیار بالا بود.
وی افزود: تلاش ما این بود كه زیاد به تیم سپاهان ضربه ایستگاهی ندهیم و فكر می‌كنم سپاهان روی اشتباه خودمان به گل رسید. در نیمه دوم نبض بازی كاملا در اختیار ما بود و بازیكنان من برای تلافی گل خورده به میدان رفتند. هم ما و هم سپاهان به سه امتیاز مسابقه نیاز داشتیم و برای برد به میدان آمدیم ولی در نهایت بازی به تساوی انجامید.

مظلومی گفت: در نیمه اول مشكلاتی داشتیم كه باید برای لیگ قهرمانان آسیا آنها را حل كنیم. برخی از پاس‌های ما اشتباه بود. سپاهانی‌ها در این مسابقه خوب كار كردند ولی فكر كنم نتیجه عادلانه بود.
سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگاری كه پرسید شما قبل از مسابقه گفته بودید با سه مهاجم بازی می‌كنید اما این اتفاق صورت نگرفت، تصریح كرد: سه مهاجم در زمین حضور داشت. اسماعیل شریفات، فرهاد مجیدی و سیدصالحی سه فوروارد ما بودند. البته وظیفه آنها این بود كه به بال‌های چپ و راست استقلال كمك كنند ولی تیم ما در این مسابقه تهاجمی بود و تعویض‌هایمان بر اساس رفع نقایص‌مان صورت گرفت.

وی با اشاره به سرعت بالای بازی گفت: هر چند باد در كیفیت بازی اثرگذار بود، اما با این وجود حساسیت مسابقه را نیز در نظر بگیرید. سپاهان در نیمه دوم برای حفظ نتیجه به زمین آمد. آنها بیشتر به ضدحمله‌ها دل بسته بودند اما ما همیشه با دو مهاجم در زمین آنها حضور داشتیم.
مظلومی در پاسخ به این سؤال كه چرا در این دیدار از آرش برهانی استفاده نكرد، تاكید كرد: تصمیم این بود كه برهانی در این مسابقه بازی نكند و این موضوع ارتباطی به مصاحبه‌های قبلی‌اش نداشت. همانطور كه دیدید برهانی آنها را تكذیب كرد. ما بازیكنی مثل هادی شكوری كه اتفاقا بازیكن بزرگی هم هست، را تنها یك دقیقه به زمین فرستادیم و دیدید كه با جان و دل بازی كرد. بنابراین از تمام مهره‌هایمان در بازی‌های آینده استفاده می‌كنیم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینكه آیا دریافت 30 گل برای تیمی مانند استقلال مساله بدی به شمار نمی‌رود، یادآور شد: اكثر گل‌های خورده ما اتفاقی است. من حتی گلی كه در بازی مقابل سپاهان به ثمر رسید را بادآورده می‌نامم. جمشیدیان از فرصت استفاده كرد و باد هم باعث شد بازیكنان نتوانند توپ را به خوبی مهار كنند. با این حال من هم قبول دارم این موضوع برای تیم بزرگی مثل استقلال خوب نیست.
سرمربی استقلال افزود: در 4 مسابقه كه یكی از آنها حذفی بود به صورت پیاپی پیروز شدیم و تنها 4 گل دریافت كردیم. سعی‌مان این است كه تیم گل نخورد. البته به امیر قلعه‌نویی هم تبریك می‌گویم كه تیم خوبی را ساخته است چون سپاهان یكی از مدعیان لیگ برتر ایران است كه در آسیا هم می‌تواند مدعی باشد.

به گزارش فارس مظلومی در مورد پیروزی ذوب‌آهن مقابل صبای قم گفت: منتظر لغزش سایر تیم‌ها هستیم چراكه رقابت در صدر جدول بسیار نزدیك است. چند هفته پیش سپاهان و ذوب‌آهن لغزش داشتند و ما توانستیم به بالای جدول برسیم. وقتی هم استقلال دو شكست را متحمل شد، سایر تیم‌ها از این موضوع استفاده كردند و این قاعده فوتبال است.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینكه با توجه به این موضوع كه طالب‌لو در برخی صحنه‌ها توپ‌ها را دو ضرب مهار می‌كند، آیا برای مسابقات آسیایی به فكر دروازه بان دیگری نیستید، تصریح كرد: طالب‌لو در چند بازی گذشته برای استقلال بازی كرده و به روزهای اوج خود بازگشته است. ضربات زده شده در مسابقه با سپاهان بسیار سنگین بود و او مجبور بود توپ‌ها را دو ضرب بگیرد. روی گل خورده هم مقصر نبود و دید او هنگام ضربه جمشیدیان كور شده بود.

مظلومی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینكه استقلال زیبا بازی نمی‌كند، عنوان كرد: در چند بازی گذشته زیبا بازی كردیم در نیمه دوم دیدار مقابل سپاهان هم بهترین بازی را انجام دادیم و نمی‌دانم منظورتان از بازی زیبا چیست و به چه مسابقه‌ای زیبا می‌گویید. در مقابل نفت و پیكان هم با بازی زیبا پیروز شدیم.
وی در مورد اینكه استقلال اغلب در نیمه اول مسابقاتش خوب بازی نمی‌كند، گفت: تیمی مانند سپاهان یكی از قدرت‌های فوتبال ایران محسوب می‌شود و این تیم در برابر ما در مقابل هوادارانش بازی كرد.

مظلومی در پاسخ به سؤال خبرنگاری كه پرسیده بود استقلال 10 سال است در اصفهان نتوانسته سپاهان را شكست دهد، تاكید كرد: در پاسخ به سؤال قبلی هم همین موضوع را گفتم اما بازیكنان من در این دیدار هیچ گاه تسلیم نشدند و من از آنها تشكر می‌كنم.
سرمربی استقلال در خصوص بازیكنان استقلالی كه در تركیب سپاهان مقابل تیم سابق شان به میدان آمدند، اظهار داشت: آنها انگیزه زیادی داشته و بازی خوبی مقابل استقلال به نمایش گذاشتند.

وی در خصوص اینكه آیا استقلال مقابل سپاهان محتاط بازی نكرد، یادآور شد: ما برای مساوی نیامده بودیم و دنبال اشتباه حریف بودیم. تاكتیكی كه همه تیم‌ها ممكن است در خانه حریف از آن استفاده كنند اما در بازی‌های آسیایی مطمئن باشید موضوع متفاوت خواهد بود و تیم‌های ما در این بازی‌ها بهتر بازی خواهند كرد.
به گزارش فارس،‌ مظلومی در پایان این نشست در مورد آخرین شرایط میلاد میداودی گفت: میداودی بازیكن بزرگی است. زمانی كه برای ما بازی می‌كرد، بسیار موثر بود. امیدوارم تمریناتش را به زودی آغاز كرده و به شرایط مطلوب برسد. این مهاجم از دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا به جمع ما اضافه خواهد شد.
نوشته شده توسط كاوه در جمعه 6 اسفند 1389 و ساعت 11:35 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :