مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند ...
پرویز مظلومی گفت:‌ بازیکنان ما برای بازی با مس کرمان آماده هستند، اگرچه چند روزی است در چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم.

پرویز مظلومی در حاشیه تمرین استقلال درباره بازی تیمش با مس کرمان و وضعیت بازیکنانش اظهار کرد: بچه‌ها همه خوب و شاداب هستند، هر چند که سه روز است در چمن مصنوعی تمرین می‌کنند، اما برای این بازی آماده‌اند. بازی با مس کرمان برای ما حساس است. مس تیم خوب و قابل احترامی است که در بالای جدول قرار دارد و من هم برای این تیم احترام خاصی قائلم، چون روزهای خوبی را در آنجا سپری کردم. ضمن اینکه کادرفنی خوبی هم دارد و آقای مرفاوی هم از خانواده خود استقلال است. امیدوارم بازی خوب و بدون حاشیه‌ای برگزار شود و تلاش ما این است که نهایت استفاده را از بازی خانگی ببریم. انشاءالله که هوا هم خوب باشد تا یک بازی خوبی را انجام دهیم.

وی افزود: پس از چهار روز که با السد قطر بازی سختی داشتیم، روز شنبه باید مقابل مس کرمان قرار بگیریم، البته نمی‌دانم چرا در این روز بازی برگزار می‌شود، زیرا قرار بود بازی یکشنبه انجام شود، اما ما نهایت تلاش‌مان را برای پیروزی در این بازی انجام می‌دهیم.

مظلومی درباره بازیکنان محروم و مصدوم خود گفت: محروم و مصدوم نداریم. محمد محمدی هم رسیده است و تمرین می‌کند.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانند مقابل مس کرمان نتیجه بگیرند یا خیر؟ گفت: شاید نتوانیم بازی خوب و دلخواهی را انجام دهیم، چون برنامه‌های تاکتیکی که داشتیم را نتوانستیم در این چند روز کار کنیم.

وی افزود: چند روزی است که در زمین چمن مصنوعی بازی می‌کنیم، زیرا زمین نوبنیاد به علت اینکه برف آمده است قابلیت تمرین را ندارد و قرار شد در زمین شماره دو آزادی کار کنیم که آن هم به ما اعلام شد آماده استفاده نیست.

مظلومی با اشاره به مسائلی که در باشگاه استقلال پیش آمده و فرستادن کوشکی و جباری به کمیته انضباطی استقلال گفت: من در این مسائل سختگیر هستم و با بعضی چیزها باید برخورد کرد، اگر برخورد نکنیم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. اگر بازیکنی می‌خواهد مصاحبه‌ای انجام دهد، باید با هماهنگی باشگاه باشد، آن هم باید در مورد خودش صحبت کند.

وی افزود: گاهی وقت‌ها بازیکنان را تنبیه‌هایی کرده‌ایم که رسانه‌ای هم نشده است و خود بازیکنان هم آخر فصل متوجه خواهند شد که ممکن است این جریمه‌ها به خاطر بی‌انضباطی، دیر حاضر شدن در تمرین یا چیزهای دیگر باشد.

پرویز مظلومی درباره کوشکی و جباری گفت:‌ کوشکی را خیلی دوست دارم، اما صحبت‌هایی در تمرین کرده بود. همچنین پای جباری هم خیلی ایستادم. همیشه دوست دارم مصدومان را بازی بدهم و دوست داشتم از نظر روحی به جباری کمک کنم، اما حالا قدر نمی‌داند یا هر چیز دیگر، نمی‌دانم. کوشکی را هم دوست دارم، ولی از صحبت‌هایی که راجع به مربی‌ها انجام داد نمی‌توانم به راحتی بگذرم.

وی افزود: بعضی سایت‌ها اعلام کردند که این دو بازیکن را اخراج کردم ولی اینطور نیست. من مربی هستم و حق اخراج کسی را ندارم. فقط در حیطه وظایفی که دارم اظهارنظر می‌کنم و این دو بازیکن را در اختیار باشگاه گذاشتم.

مظلومی همچنین درباره دلیل اخراج کوشکی از تمرین‌ها عنوان کرد: صحبت‌هایی رد و بدل شد که آقای پورحیدری خیلی ناراحت بودند و در حالیکه این مسائل قبل از بازی با السد هم پیش آمده بود. بازیکنان باید خویشتندار باشند و از نشستن بر روی نیمکت ناراحت نشوند.

وی افزود: من هیچ وقت تنها تصمیم نمی‌گیرم و حتی در ارنج تیم، اردوها و دیگر مسائل از دیگر همکارانم مشورت می‌گیرم. من نه دشمن کسی هستم و نه کسی را به زور در ترکیب می‌گذارم. از هر کس که حقش باشد در ترکیب تیم استفاده می‌کنم و نمی‌گذاریم منافع تیم در خطر بیفتد.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا شما هنگام دوران بازیگری خودتان از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شدید، اظهار کرد: بله، ناراحت می‌شدم. اگر بازیکن از نیمکت‌نشینی ناراحت نشود جای تعجب دارد. باید ناراحت شود اگر نشود، تعصب ندارد؛ ولی نباید عکس‌العمل نادرستی نشان بدهد. باید جوری عمل کند که رفاقت‌ها هم حفظ شود این مسائل تاثیر مستقیمی روی تیم ما دارد.

وی ادامه داد: ما در این فصل راه طولانی داریم و در سه جام مدعی هستیم، در جام حذفی جزء چهار تیم هستیم و در لیگ آسیا هم چیز خاصی را از دست ندادیم، اما بعضی‌ها در رسانه‌ها طوری برخورد می‌کنند که انگار ته‌ی جدول هستیم.

مظلومی ادامه داد: من همیشه سعی کرده‌ام که گذشت کنم و مربی باید مثل یک پدر باشد. روی این بازیکنان سرمایه‌گذاری شده است، اما به هر حال باید آنها را جریمه کنیم تا بفهمند کارشان اشتباه بوده. اگر برخورد نکنیم فکر می‌کنند کارشان درست است. کمیته انضباطی باید در مورد این دو بازیکن تصمیم‌گیری کند.

سرمربی استقلال درباره شرایط برگشتن این دو بازیکن به ترکیب تیم استقلال افزود: جباری اول باید در همان روزنامه‌ای که آن مصاحبه را انجام داده است عذرخواهی کند چون هم باشگاه و مربیان را زیر سوال برده است اگر همین کار را نکند کنار تیم می‌ماند ولی اخراج نمی‌شود و جریمه می‌شود.

وی ادامه داد: من 25 بازیکن دارم که باید این بازیکنان را درست هدایت کنم. آنها جوان هستند و ممکن است گاهی در عصبانیت اشتباه کنند و ما بزرگترها باید کمی مراعات کنیم.

مظلومی درباره بازی مقابل السد قطر و عملکرد تیمش گفت:‌ نیمه اول را خیلی خوب بازی کردیم، کاملا تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم. السد هم تیم خیلی خوبی بود و بازیکنان واقعا تاثیرگذاری داشت. بازیکنی که 10 میلیارد پول می‌گیرد می‌تواند بازیکن بسیار خوبی باشد و همین بازیکن که کیتا نام داشت ما را خیلی اذیت کرد.

وی ادامه داد: ما خوب کار کردیم و آنها در نیمه دوم چیزی برای از دست داشتن نداشتند و حمله می‌کردند، ما هم تغییراتی انجام دادیم و دو بازیکن بزرگ را به زمین آوردیم تا بازی را کنترل کنیم.

وی در پایان گفت:‌ من به این دلیل از بازیکنانم ناراحت هستم که نتوانستند بازی را کنترل کنند. آنها هنوز حرفه‌ای‌گری را یاد نگرفتند. باید بازی را نگه می‌داشتند تا با برد از زمین بیرون می‌آمدیم.
نوشته شده توسط كاوه در شنبه 14 اسفند 1389 و ساعت 12:18 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :