مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم ...
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نمی‌شود گفت كه حتما استقلال باید این بازی را می‌برد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پرویز مظلومی در نشست خبری پس از توقف تیمش در بازی با مس كرمان گفت: بازی كیفیت لازم را نداشت. از مس و بویژه استقلال به خاطر میزبانی‌اش توقع می‌رفت نمایش بهتری ارائه كنند اما با توجه به فاصله‌ی كم بین بازی‌ها مجبور شدیم با تغییراتی وارد زمین شویم. در حین بازی هم به ناچار دو بازیكن‌مان را تعویض كردیم و در نیمه دوم فقط یك تعویض ما بر اساس برنامه‌های تاكتیكی‌مان بود. مسی‌ها با برنامه‌ای كه داشتند دفاع فشرده‌ای جلوی بازیكنان ما داشتند. آنها تیم خوبی هستند و من باید به مرفاوی و مس تبریك بگویم.

مظلومی ادامه داد: ما در شروع بازی با چهار مهاجم وارد زمین شدیم. باید پیروز می‌شدیم، مس تیم خوبی بود، به هر حال در لیگ برتر مسابقه‌های فشرده‌ای برگزار می‌شود، نمی‌شود گفت كه باید حتما مس را می‌بردیم. ما در این بازی دو، سه موقعیت خوب داشتیم و اگر توپ سید صالحی وارد دروازه می‌شد، ورق بازی برمی‌گشت.

مظلومی با بیان اینكه از عملكرد بازیكنان رضایت ندارم، گفت: به هر حال شاید به آن ها هم باید حق داد. آن‌ها فشار زیادی را متحمل شدند حتی امیرآبادی پیش از شروع بازی به من گفت كه به او در این بازی استراحت بدهیم، بین دو نیمه هم مجیدی از من خواست كه تعویضش كنم اما به خاطر نداشتن تعویض او مجبور شد تا آخر بازی با مصدومیت درون زمین باقی بماند.

وی در پاسخ به این سوال كه به نظر می‌رسید استقلال امروز توان حمله نداشت، گفت: من هم قبول دارم شاید خستگی باعث شد.

همین خبرنگار از او پرسید شما در نیمه دوم دست در جیب تنها بازی بازیكنان‌تان را تماشا می‌كردید، شاید همین مساله باعث شد كه بازیكنان‌تان بی‌تفاوت بازی كنند كه مظلومی با خنده در پاسخ گفت: من نمی‌توانم در كنار زمین داد و بیداد كنم. ضمن اینكه هوا هم بسیار سرد بود و من برای اولین بار مجبور شدم دستم را در جیبم كنم.

او درباره اعتراض هواداران استقلال به دسوزا در بازی با السد و حضور او در تركیب ثابت بازی امروز گفت: دسوزا بازیكنی است كه تا جایی كه می‌تواند تلاش می‌كند. تماشاگر یك دیدگاه دارد و ما یك دیدگاه، من برای هواداران احترام قائلم اما اگر یادتان باشد آنها گریه می‌كردند كه شریفات را در زمین بگذارید كه ما هم این كار را انجام دادیم. به هر حال من و سایر مربیان تلاشمان را می‌كنیم كه از بهترین بازیكنان استفاده كنیم. من نمی‌خواهم با تیمی ناتوان به مصاف سایپا و النصر عربستان بروم.

وی در پاسخ به این سوال كه شنیده می‌شود شما قصد ندارید از بیژن كوشكی و مجتبی جباری در بازی با النصر استفاده كنید و این دو به همراه شما به عربستان نمی‌آیند، گفت: بر حسب وظیفه‌ام نمی‌توانم بازیكنی را اخراج كنم اما این دو بازیكن را به كمیته انضباطی واگذار كرده‌ام و در نهایت این من هستم كه باید تصمیم بگیرم از این دو بازیكن در بازی استفاده كنم یا خیر. بازیكن حرفه‌ای باید بداند كه تنها می‌تواند در حد و اندازه‌های خودش صحبت كند نه بیشتر.

خبرنگاری در پایان از مظلومی پرسید كه چرا تیم‌های شما نمی‌توانند در روزهای بارانی نمایش خوبی ارائه كنند كه مظلومی گفت: ما در هفته‌ای كه گذشت تمرین خوبی را انجام ندادیم. سه روز در زمین 20 در 30 و در چمن مصنوعی تمرین كردیم و این هم بر عملكردمان در این بازی تاثیرگذار بود.

به گزارش ایسنا، مظلومی همچنین در مورد وضعیت مجتبی جباری گفت: فكر نمی‌كنم با این تفكری كه او دارد، بتوانم با او كار كنم. او یك بازیكن حرفه‌ای است و باید تبعات كارهایش را بپذیرد ولی در مجموع این باشگاه است كه درباره ماندن یا رفتن جباری تصمیم می‌گیرد.

وی در ادامه با بیان اینكه بیژن كوشكی را خیلی دوست دارم، اظهار كرد: كوشكی بازیكن خوب و باغیرتی است. او حرفی زده و برخوردی داشته است كه درباره آن هم باشگاه باید تصمیم بگیرد ولی ما از ابتدای فصل سعی كرده بودیم این گونه حاشیه‌ها وارد تیم نشود.
نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 15 اسفند 1389 و ساعت 12:19 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :