گزارش تمرین امروز استقلال ...

   تیم استقلال که خود را برای دیدار با سایپا آماده می‌کند از ساعت 15 امروز در حالی تمرین خود را برگزار کرد که ناصر حجازی، رئیس کمیته فنی این باشگاه در محل تمرین حضور پیدا کرد.
وی به محض ورود به ورزشگاه نوبنیاد به سمت پرویز مظلومی و پورحیدری رفت و سرمربی استقلال از حجازی استقبال کرد و به او خوشامد گفت.

* بیژن کوشکی و مجتبی جباری همچنان به دلیل مسائل انضباطی در تمرینات غایب هستند،‌اما امیرحسین صادقی با وجود محرومیت از دیدار با سایپا در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد.

* پرویز مظلومی با لباس شخصی تمرین بازیکنان را زیر نظر گرفت و یورگن گده مسئولیت تمرین دادن را بر عهده داشت.

* ایمان مبعلی قبل از شروع تمرین با اعضای کادر پزشکی استقلال صحبت کرد و پس از مجوز آنها در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* هوار ملامحمد هافبک عراقی آبی‌پوشان در تمرین امروز به دویدن دور زمین پرداخت و پس ازدقایقی به اطلاع سرمربی استقلال رساند که به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در دیدار با سایپا به میدان برود.

* بارش باران از ابتدای تمرین استقلال شروع به باریدن کرد و این مسئله باعث شد بازیکنان استقلال با دستکش و کلاه به تمرین بپردازند.

* گرم کردن، دویدن دور زمین و آقاوسط در گروه‌های سه و چهار نفره از اصلی‌ترین برنامه‌های تمرین امروز آبی‌پوشان بود.

* در حالی که بازیکنان استقلال با جدیت بازی آقاوسط را دنبال می‌کردند مهرشاد مومنی پس از برخورد با یکی از بازیکنان استقلال دچار آسیب‌دیدگی شد و همین لحظه مظلومی از مربی بدنساز استقلال خواست تا بازیکنان را به دویدن و پریدن از موانع هدایت کند و به این ترتیب کار تاکتیکی آبی‌پوشان به پایان رسید.

* در اواخر تمرین بازیکنان جناحین استقلال توپ را برای مهاجمان ارسال کرده و به تمرین چارچوب شناسی پرداختند. در همین لحظات که مهاجمان به سمت دروازه حمله می‌کردند وحید طالب‌لو و محمد محمدی هر 2 در کنار دروازه قرار داشتند و اجازه گلزنی بازیکنان را نمی‌دادند.

* در تمرین امروز آبی‌پوشان تماشاگری وجود نداشت.

* استقلال از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فردا ساعت17:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا می‌رود. این تیم روز جمعه را به استراحت می‌پردازد و پس از آن ساعت 21:30 همین شب جهت دیدار مقابل النصر عربستان راهی این کشور خواهد شد.


نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 18 اسفند 1389 و ساعت 09:49 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :