مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند ...

پرویز مظلومی پس از شکست 2 بر یک استقلال در لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان اظهار داشت: بازی خوبی بود. هر 2 تیم نمایش خوبی داشتند. استقلال مستحق شکست نبود و تا دقایق پایانی نیز بر روی دروازه حریف فشار وارد کردیم.
وی ادامه داد: یک گل ناگهانی از راه دور دریافت کردیم و پس از آن گلی دیگر از روی ضربه ایستگاهی خوردیم که خط دفاعی ما متاسفانه خوب بسته نشده بود. این برد را به تیم النصر تبریک می‌گویم، هر چند که تساوی در این دیدار عادلانه بود.

مظلومی عنوان کرد: النصر در زمین خودش بازی می‌کرد و تماشاگران تاثیر خوبی را در بازی گذاشته بودند و بازیکنان این تیم از نظر روحی شرایط خوبی داشتند. با این حال ما بازی را تحت کنترل داشتیم و مهره‌های کلیدی این تیم را از کار انداخته بودیم که این موضوع باعث شد در نهایت سرمربی این تیم دست به تعویض بزند.
سرمربی تیم استقلال افزود: النصر فرصت گلزنی آنچنانی نداشت و اگر در دقیقه 90 مهاجم ما دروازه این تیم را باز می‌کرد نتیجه‌ دیگری رقم می‌خورد.

مظلومی در پاسخ به‌سوال خبرنگاران درباره اینکه چقدر شانس برای صعود به‌مرحله بعد لیگ قهرمانان دارید گفت: ما بدون شانس نیستیم. 4 بازی و 12 امتیاز باقی مانده است و هنوز شانس صعود داریم. شک نکنید استقلال می‌تواند از این گروه صعود کند.

خبرنگار دیگری از سرمربی استقلال درباره سیستم این تیم در نیمه اول و دوم سوال کرد که مظلومی در پاسخ عنوان داشت: استقلال در نیمه اول با سیستم 3-5-2 بازی کرد. وقتی که تشخیص دادم که مدافعان کناری النصر روند روبه‌جلویی دارند و زیاد نفوذ می‌کنند به‌فکر تغییر سیستم افتادم و زمانی که می‌خواستم این تغییر را انجام دهم متاسفانه گل تساوی را دریافت کردیم.
وی ادامه داد: بعد از گل تساوی سیستم ما 4-3-3 شد و توانستیم نبض بازی را در اختیار بگیریم و خطرات زیادی را هم ایجاد کردیم.

مظلومی درباره اینکه چرا استقلال در نیمه دوم به‌بازی دفاعی روی آورد اظهار داشت: در نیمه دوم النصر چیزی برای از دست دادن نداشت. ما می‌توانستیم از آشفتگی خط دفاع حریف استفاده کنیم، اما بازیکنان وظایف خودشان را به‌خوبی اجرا نکردند.

نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 25 اسفند 1389 و ساعت 12:11 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :