استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان ...
تیم فوتبال استقلال پس از شکست برابر النصر عربستان بامداد امروز از شهر ریاض راهی مدینه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال پس از قبول شکست برابر تیم النصر عربستان، ساعت 23 شب به وقت محلی وارد هتل محل استقرار خود در ریاض شد. استقلالی‌ها در شرایطی مسیر ورزشگاه تا هتل را پیمودند که توسط 15 دستگاه خودرو پلیس که همگی از بابت برد نماینده عربستان خوشحال بودند، همراهی می‌شدند. اسکورت تیم استقلال و استقرار پلیس در جلوی درب هتل به حدی بود که مایه تعجب شهروندان شده بود.

بازیکنان، مربیان و کادر همراه استقلال پس از استراحت در هتل بامداد امروز چهارشنبه شهر ریاض را به مقصد مدینه ترک کردند. آنها پس از زیارت مدینه منوره به مکه اعزام خواهند شد تا اعمال حج را به جای آورند.

در پایان این بازی و پس از به ثمر رسیدن گل دوم تیم النصر عربستان، گزارشگر شبکه تلویزیونی الریاض در حالیکه از خود بی خود شده بود، علیه فوتبال ایران مطالبی را عنوان کرد.

این گزارشگر در انتقادات خود تیم‌های ایرانی را به وقت کشی محکوم کرد. این انتقاد در دقایق پایانی بازی و بعد از سوت داور عمانی به سود تیم النصر بیشتر شد به طوریکه این گزارشگر عربستانی در صحبت‌های خود این طور عنوان می کرد که تیم ما بازی را به خوبی اداره کرد و ما به حق واقعی‌مان رسیدیم اما نماینده ایران وقت کشی می کرد.

به نظر می آمد این رویه گزارش کردن دیدار بین دو تیم استقلال و النصر تنها نشات گرفته از تعصب بالای عربستانی‌ها به تیم الهلال و باخت این تیم سپاهان ایران است که باعث شده بود تا گزارشگران ورزشی این کشور سطح فوتبال خودشان را بالاتر از ایران بدانند.

تیم استقلال ایران شب گذشته در چارچوب هفته دوم از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم النصر عربستان به نتیجه 2 بر یک شکست خورد.
نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 25 اسفند 1389 و ساعت 12:14 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :