قلعه نویی:سعد کمیل از پنالتی صددرصد ما به راحتی گذشت ... عمومی ,

خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی تیم استقلال تهران با ابراز نارضایتی از عملکرد بیژن کوشکی گفت: متاسفانه کوشکی نتوانست با یارگیری مناسب علی کریمی را مهار کند و از بازی وی بسیار ناراضی ام

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، قلعه نویی در جمع خبرنگاران گفت: از اینکه هر دو تیم بازی خوب، درگیرانه و مهمتر از همه جوانمردانه ای را به نمایش گذاشتند ابراز رضایت می کنم و معتقدم که شهرآورد 65 یکی از بهترین دربی های پایتخت بود.
وی درخصوص برنامه های خود برای این بازی گفت: ما برای هر 30 دقیقه این بازی برنامه ای جداگانه ای داشتیم و اگر روی اشتباه کوشکی گل تساوی را دریافت نمی کردیم می توانستیم برنده دربی باشیم.
وی تصریح کرد: در 30 دقیقه اول با پرس کردن بازیکنان پرسپولیس و انجام بازی مستقیم موقعیت های خوبی را کسب کردیم و حتی می توانستیم به گل هم برسیم.
وی اضافه کرد: در نیمه دوم نیز پس از رسیدن به گل قصد داشتیم با حضور کوشکی و اکبری و در اختیار گرفتن نبض بازی به اهدافم برای برد این بازی برسیم که متاسفانه چنین نشد.
قلعه نویی در خصوص داوری این بازی گفت: معتقدم که داور این بازی به راحتی از یک پنالتی ما گذشت و یک آفساید اشتباه هم در موقعیت تکل به تکل به ضرر ما اعلام کرد و گرنه می توانستیم با استفاده از این دو موقعیت خطرناک به گل های بیشتری به ثمر برسد.
وی در پاسخ به این سوال که خیلی ها پرسپولیس را برنده این دیدار می دانستند گفت: همانطور که در بازی دیدیم پرسپولیس فقط روی خلاقیت فردی بازیکنانش توانست به گل دست یابد و اگر بازیکنان مثل علی کریمی و کریم باقری را نداشت نمی توانست بازی را به تساوی بکشاند.
وی اضافه کرد: در مجموع پرسپولیس در این دیدار باب میل ما بازی کرد و شانس با آنها یار بود که در لحاظ پایانی به گل تساوی رسیدند


نوشته شده توسط كاوه در شنبه 13 مهر 1387 و ساعت 12:10 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :