تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - چه كسی پاسخگوی مطالبات استقلال از داوری است؟
 چه كسی پاسخگوی مطالبات استقلال از داوری است؟ ...

چه كسی پاسخگوی مطالبات استقلال از داوری است؟
این روزها همه از پرچمان برافراشته به سود استقلال حرف می‌زنند و آن را به رخ می‌كشند تا هم بردهای استقلال را لوث كنند و هم با فشاری مضاعف روی كمیته داوران و داوران آنها را اینبار نه از روی اشتباه، بلكه از برای فرار از اتهام علیه استقلال كنند.
در این میان حتی اگر بپذیریم كه دو پرچم دیدار با تراكتورسازی و پرسپولیس به سود استقلال رقم خورده باشد كه نمی‌پذیریم چرا كه برای تشخیص آفساید باید حتما نسبت به آخرین مدافع، دوربین زاویه نداشته باشد اما همه دوربین‌ها زاویه دارند و همه كارشناسان هم این نكته را ذكر كرده‌اند باید پرسشی دیگر را مطرح كنیم كه آن پرسش این است:
چه كسی پاسخگوی مطالبات استقلال در همین دو بازی خواهد بود؟
در دربی طبق نظر كارشناسان ( آن هم به صورت قطعی و نه با تردید) بادامكی در دقیقه 28 بازی باید اخراج می‌شد كه نشد! در واقع حتی اگر بپذیریم كه گل پرسپولیس درست بوده باید مورد قطعی‌تر بعدی را هم بپذیریم كه پرسپولیس باید 60 دقیقه 10نفره مقابل استقلال قرار می‌گرفت كه در آن صورت معلوم نبود چند گل از استقلال دریافت می‌كرد چرا كه با همان یازده نفر هم استقلال در نیمه اول 4 موقعیت طلایی را از دست داد كه اگر حریف 10 نفره بود بیشتر و بیشتر هم موقعیت گل به دست می‌آورد و شاید خیلی زودتر و بیشتر از گل دقیقه 90 به حریف خود گل می‌زند.
در واقع 60 دقیقه 10 نفره بودن (قطعی) اصلا قابل مقایسه با یك آفساید (تردیدآمیز) نیست اما همه رفته‌اند طرف شكست‌ خورده این دیدار و شاید در حال جریمه كردن طرف برنده هستند؟!
در بازی با تراكتورسازی اوضاع بسیار بسیار بدتر هم هست چرا كه استقلال دربی را به هر شكل برد و سه امتیازش را گرفت اما سه امتیاز این تیم در تبریز دستخوش اشتباهات داوری شد! چرا كه استقلال در نیمه اول بدون هیچ مشكل داوری یك بر صفر از حریف پیش افتاد اما در بین دو نیمه كه باید علیزاده اخراج می‌شد (قطعی) این اتفاق نیفتاد و تك گل زده شده توسط تراكتورسازی روی آن ضربه پنالتی هم مشخص شد كه اصلا نباید آن پنالتی گرفته می‌شد چرا كه جاسم كرار برای دومین بار برای فریب داور خودش را به زمین انداخت و باید قبل از اعلام پنالتی، بازی متوقف و كرار اخراج می‌شد كه نشد! در نتیجه هم پنالتی غلط بود و هم تراكتور باید 9نفره می‌شد!
در این مورد چه باید گفت؟
یك آدم منصف بیاید و قضاوت كند كه در این دو دیدار با این تفاسیر آیا استقلال متضرر شده یا سود برده است؟
و در كل چه كسی حالا پاسخگوی مطالبات استقلال خواهد بود؟


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 4 آبان 1389 و ساعت 08:06 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :