تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - استقلال راهی مرحله یك چهارم پایانی فوتبال جام حذفی شد
 استقلال راهی مرحله یك چهارم پایانی فوتبال جام حذفی شد ...

تیم استقلال تهران شنبه شب با پیروزی برابر شاهین بوشهر به مرحله یك چهارم پایانی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های ایران صعود كرد. در این دیدار كه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، تیم استقلال در وقت های اضافی با یك گل از سد حریف خود گذشت و به جمع هشت تیم برتر این مسابقه ها پیوست. دو تیم در وقت های عادی به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند اما تیم استقلال در دقیقه 112 بر روی یك ضربه ایستگاهی و ضربه حنیف عمران زاده ، تیم شاهین را شكست داد و به مرحله بعدی گام گذاشت.
بازیكنان تیم شاهین بوشهر در نیمه نخست با انگیزه فراوانی وارد زمین شدند تا شكست تلخ هفته گذشته خود برابر آبی پوشان پایتخت را جبران كنند.
آنان با دوندگی بسیار كنترل بازی را در دست گرفته و قصد داشتند تا از كناره ها و به خصوص سمت چپ دروازه استقلال را باز كنند اما بی دقتی مهاجمان و آمادگی محمد محمدی دروازه بان حریف مانع از گلزنی شاگردان 'حمید استیلی' سرمربی شاهین بوشهر شد.
بازیكنان تیم استقلال تهران در این نیمه كم تحرك و پر اشتباه ظاهر شدند و نتوانستند موقعیت خطرناكی را بر روی دروازه شاهین ایجاد كنند تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختكن بروند.
نیمه دوم با تفكرات تهاجمی بازیكنان شاهین آغاز شد اما آنان با وجود برتری نسبی مقابل استقلال درامر گلزنی ناموفق عمل كردند تا بازی به وقت های اضافی كشیده شود.
در این نیمه، پرویز مظلومی سرمربی تیم استقلال اسماعیل شریفات و امید روانخواه را وارد زمین كرد تا روند بازی تغییر كند اما آبی پوشان، اسیر سخت كوشی و دوندگی بازیكنان رقیب شدند و نتوانستند دروازه شاهین بوشهر را با خطر جدی تهدید كنند.
دو تیم در وقت های اضافی، بازی متعادل و كم افت و خیزی را به نمایش گذاشتند اما بازیكنان باتجربه تیم استقلال در دقیقه 112 به گل پیروزی بخش خود رسیدند و به مرحله یك چهام پایانی صعود كردند.
در این صحنه، تیم استقلال از جناح راست صاحب یك ضربه ایستگاهی شد كه سانتر میلاد میداودی را عمران زاده در یك رفت و برگشت وارد دروزاه تیم شاهین كرد تا آبی پوشان به مرحله بعدی راه یابند.
در دیگر دیدار عصر امروز، تیم استیل آذین تهران با نتیجه دو بر یك از سد نفت مسجد سلیمان گذشت و به مرحله بعدی صعود كرد.
در ادامه مرحله یك هشتم پایانی این رقابت ها، تیم های شهرداری تبریز با تراكتور سازی تبریز،‌ داماش گیلان با پرسپولیس و سپاهان اصفهان با راه آهن شهرری عصر یكشنبه به مصاف هم می روند.


نوشته شده توسط كاوه در شنبه 29 آبان 1389 و ساعت 11:01 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :