تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - در فوتبال ایران به نتیجه نگاه می‌کنند/ هدفمان گذشتن از این مرحله بود
 در فوتبال ایران به نتیجه نگاه می‌کنند/ هدفمان گذشتن از این مرحله بود ...
پرویز مظلومی عصر امروز و پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر شاهین بوشهر در جمع خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: بازی ایده الی نبود و دو تیم احتیاط را سرلوحه کارشان قرارداده بودند و نتوانستند فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: ما دو بازی سخت برابر شاهین و پاس همدان را پشت سرگذاشته بودیم و هفته گذشته نوع تمرینات را تغییر دادیم که به همین خاطر بدن بازیکنان سنگین بود. اما در وقت های اضافه شرایط فرق کرد و بهتر بازی کردند و در وقت دوم به گل رسیدند.

مظلومی ادامه داد: در این بازی هم چند بازیکن اصلی ام را در اختیار نداشتم و اگر شرایط نزدیک به ضربات پنالتی نمی شد از فرهاد مجیدی هم در همان چند دقیقه استفاده نمی کردم. هدف ما عبور از این مرحله بود که موفق به این کار شدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد احتمال حضور نامجو مطلق در کادر فنی این تیم گفت: چنین خبری را نشنیده ام و در جریان این حضور نیستم.

وی در مورد حضور دو بازیکن عراقی گفت: نشاط اکرم بازیکن بزرگی است که مورد توجه ما نیز هست اما ظاهرا به دلیل مشکلات مالی هنوز نتوانسته با استقلال به توافق برسد. قادرحسن هم هنوز مشکلش حل نشده است.

پرویز مظلومی در دفاع از انتقاداتی که از او به خاطر ارائه فوتبال دفاعی می شود، گفت: من از فوتبال دفاعی بیزارم و در تمام سالهای گذشته به سمت چنین فوتبالی نرفته ام. با این حال متاسفانه در فوتبال ایران به نتیجه نگاه می کنند و به فوتبال زیبا امتیاز نمی دهند.

تیم فوتبال استقلال در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی عصر امروز شنبه با برتری یک بر صفر برابر شاهین بوشهر در ورزشگاه آزادی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.


نوشته شده توسط كاوه در شنبه 29 آبان 1389 و ساعت 10:03 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :