تبلیغات
استقلال سرور لنگ تهران - پرویز مظلومی: زمین بازی خیلی خراب و نامناسب بود /كیفیت بازی پایین بود؛ فوتبال بهتری به نمایش گذاشتیم
 پرویز مظلومی: زمین بازی خیلی خراب و نامناسب بود /كیفیت بازی پایین بود؛ فوتبال بهتری به نمایش گذاشتیم ...
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیكنانم مقابل ملوان تلاش جانانه‌ای برای كسب پیروزی داشتند كه به همین دلیل باید به تمامی آن‌ها خسته نباشید گفت.
 پرویز مظلومی پس از برد یك بر صفر تیمش مقابل ملوان در بندر انزلی در جمع خبرنگاران گفت: بازی در بندرانزلی با تیم ملوان و با این كیفیت زمین، سخت و دشوار است، در این بازی نیز بیشتر توپ بر روی هوا گردش داشت كه همین از كیفیت بازی كاسته بود.

وی ادامه داد: از نحوه بازی بازیكنان استقلال رضایت كامل دارم چرا كه نسبت به بازی‌های گذشته، فوتبال ایده‌آل‌تری به نمایش گذاشتند و به طور قطع كسب این سه امتیاز كارمان را برای مراحل بعد راحت‌تر خواهد كرد.

سرمربی استقلال تصریح كرد: پیش از بازی به بازیكنانم گوشزد كردم كه تمركزشان را بر روی كسب سه امتیاز قرار دهند كه با ارائه یك فوتبال هوشمندانه، این امر را به اثبات رساندند، هرچند ملوان نیز در این دیدار ایده‌آل ظاهر شد و این باخت چیزی از ارزش‌های تیم ملوان كه تا اینجای لیگ نتایج خوبی گرفته است، كم نخواهد كرد.

پرویز مظلومی در ادامه با اشاره به كیفیت نامناسب چمن تختی انزلی متذكر شد: زمین در این دیدار خیلی خراب و نامناسب بود. سال گذشته كه در این استادیوم حضور یافتم،‌ این چمن از كیفیت به مراتب بهتری برخوردار بود كه مربیان دیگر نیز درخصوص چمن تختی انزلی همین تفكر را دارند. به هر ترتیب وجود چنین زمین بی‌كیفیتی برای تیم ملوان با این بازیكنان تكنیكی مناسب نیست. هرچند این چمن نسبت به دو هفته پیش كه تصویر آن را در تلویزیون دیدم بهتر شده است ولی از خطه سرسبز انزلی،‌ توقع می‌رود كه دارای زمین ایده‌آل‌تری باشد.

سرمربی استقلال تهران همچنین درخصوص نتایج تیم ملی امید در بازی‌های آسیایی گوانگ‌جو خاطرنشان كرد: درخصوص تیم ملی امید دیگران به اندازه كافی صحبت كرده‌اند. به هر حال این تیم پیش از حضور در بازی‌های آسیایی اردوهای ناقصی را تجربه كرد و چنانچه اشتباه‌های فردی در دیدار مقابل ژاپن نبود، می‌توانستیم به عنوان قهرمانی آسیا نیز دست یابیم.

وی در پایان متذكر شد: باید به تیم ملی امید فرصت داد و چنانچه نیاز به تقویت دارد، این امر در سریع‌ترین زمان ممكن صورت گیرد تا بتوانیم با شایستگی به بازی‌های المپیك صعود كنیم.
نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 8 آذر 1389 و ساعت 12:39 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :