اخبار کوتاه باشگاه استقلال تهران ...

شاید محمدى در همدان نابود مى شد

نیمکت نشینى محمد محمدى در بازى با پاس همدان انتقادات بسیار زیادى را متوجه صمد مرفاوى کرده و وى را متهم به عدم رویارویى مناسب با پدیده بازیکن سالارى نمود اما ظاهراً کادر فنى استقلال هم براى کارى که انجام داد، دلایل خاص خود را دارد و اتفاقاً معتقد است میدان دادن به طالب لو در این شرایط کاملاً درست بوده است.این طور که شنیده ایم مرفاوى و دستیارانش در جلسه فنى قبل از بازى به این نتیجه مى رسند که اگر دروازه محمدى مقابل پاس باز شده و استقلال با ناکامى از همدان بازگردد آنگاه سیل انتقاداتى که به سوى این دروازه بان روانه مى شود به حدى وحشتناک خواهد بود که مى تواند موجب محو وى شود، به همین خاطر بهتر است چنین ریسک پرخطرى انجام نداده و دوباره طالب لو را به میدان فرستاد

کادر فنى استقلال ، صبا را آنالیز کرد

صمد مرفاوى، غلامحسین مظلومى، روته مولر، کرافت، رحیم پور و غلامپور همه روز گذشته با حضور در باشگاه استقلال فیلم بازى این تیم مقابل پاس را مورد آنالیز قرار دادند. کادر فنى استقلال پس از تماشاى فیلم این بازى به آنالیز صبا هم پرداختند. آنها آخرین فیلم بازى صبا یعنى مقابل پیکان را هم مورد بررسى قرار دادند تا با شناخت کافى نسبت به حریف این هفته خود به میدان بروند البته استقلالى ها قبل از شروع فصل یک دیدار دوستانه را با صبا برگزار کرده بودند که در آن دیدار بازى را به قومى ها واگذار کرده بودند تا به گفته خودشان این بار به دنبال جبران آن شکست باشند

اکبرپور، محمدى و صادقى توبیخ شدند

۳ بازیکن استقلال عصر یکشنبه با حضور در باشگاه استقلال جلسه اى را با واعظى آشتیانى انجام دادند. این ۳ بازیکن به دلیل مسائل انضباطى احضار شده بودند که در پایان هر ۳ توبیخ شدند تا منتظر جریمه نقدى باشگاه باشند. امیرحسین صادقى به دلیل برخورد با تماشاگران پس از پایان بازى با استقلال اهواز و سیاوش اکبرپور و محمدمحمدى به دلیل مصاحبه هاى جنجالى پس از پایان بازى با مس، به باشگاه خود فراخوانده شده بودند که در پایان این جلسه قول دادند دیگر به هیچ عنوان حرکت یا حرف حاشیه اى را انجام ندهند.

استقلال تا آخر هفته در کمپ تمرین مى کنند

تمرینات استقلال تا پنجشنبه در کمپ تیم ملى دنبال مى شود. به دلیل آماده نشدن زمین دستگردى، آبى ها پایتخت تا قبل از بازى با صبا در کمپ تمرین مى کنند و از هفته آینده به دستگردى برمى گردند. استقلالى ها به احتمال قوى از شنبه تمرینات خود را در دستگردى دنبال مى کنند. آنها به دنبال تمدید قرارداد با این مجموعه ورزشى هستند تا به احتمال، ظرف هفته آینده قرارداد جدید خود با دستگردى را به مدت یک فصل دیگر به امضا برسانند.

سند مهم استقلال ناظر بازى همه چیز را گزارش کرده است

هر چند هنوز هیچ اظهار نظر رسمى از سوى فدراسیون پیرامون حوادثى که در همدان رخ داد؛ اعلام نشده اما شواهد امر اینگونه نشان مى دهد که به احتمال زیاد ماجرا صرفاً به تقابل در عرصه مطبوعاتى معطوف نشده و قطعاً پاى کمیته انضباطى به میان کشیده خواهد شد ( احتمالاً این اتفاق پس از پخش برنامه نود جنبه واقعیت به خود خواهد گرفت) در همین مورد صبح دیروزمطلع شدیم مسئولان باشگاه استقلال اصلاً نگران موضوع نبوده و اتفاقاً از پیگیرى آن توسط فدراسیون استقبال مى کنند. اینطور که آنها مدعى اند؛ ناظر بازى کاملاً در جریان ناسزاهایى که به صمد مرفاوى گفته شد قرارداشتند و مسأله را به مقامات ذیصلاح گزارش خواهد کرد، به همین خاطر احتمال برخورد با مسببان این ماجرا بسیار بالاست

امیرآبادى از امروز در تمرینات استقلال

مهدى امیرآبادى هافبک استقلال از فردا در تمرینات این تیم شرکت مى کند. امیرآبادى بعد از ۱۲ هفته فیزیوتراپى از فردا دویدن دور زمین را آغاز خواهد کرد و به احتمال فراوان از دیدار مقابل ذوب آهن بنا به صلاحدید کادر فنى مى تواند به میدان برود.

سیدصالحى مقابل صبا یک نیمه بازى مى کند

سیدمهدى سیدصالحى مقابل صبا به بازى گرفته مى شود. این مهاجم پس از چند هفته دورى از میادین به دلیل مصدومیتى که داشت، جمعه براى استقلال به میدان مى رود. البته شنیده ها حکایت از این دارد که این بازیکن مقابل صبا یک نیمه بازى مى کند و از ۴۵ دقیقه دوم براى استقلال به بازى گرفته مى شود

 جلسه هیأت مدیره استقلال برگزار شد

اعضاى هیأت مدیره استقلال ساعت ۱۷ روز گذشته تشکیل جلسه دادند. پس از لغو جلسه هیأت مدیره استقلال در ۲ هفته متوالى بالاخره اعضاى آن دیروز (دوشنبه) نشستى را در محل این باشگاه داشتند. آنها در خصوص مسائل مختلف استقلال به صحبت پرداختند و از صدرنشینى تیمشان ابراز رضایت کردند.استقلال به دنبال تغییر اسپانسر

باشگاه استقلال به دنبال این است که در چند هفته باقى مانده به پایان نیم فصل اول اسپانسرهاى خود را تغییر دهد. آنها که به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند با چند شرکت داخلى و خارجى وارد مذاکره شده اند تا به احتمال دربازى با ذوب آهن با اسپانسر جدیدى قرارداد بسته باشند. در حال حاضر استقلال بر روى پیراهن خود نام ۳ شرکت را جهت تبلیغ درج کرده است.


کمیته انضباطى امروز رأى یوسفى را صادر مى کند

محسن یوسفى براى صادر شدن کارت بازى خود به مشکل برخورد تا بر این اساس منتظر رأى کمیته انضباطى باشد. مباشرى به عنوان مسئول پشتیبانى استقلال روز گذشته به کمیته انضباطى رفت تا در نهایت رأى صادر شده این بازیکن را در خصوص صدور کارت بازى دریافت کند اما دکتر شریفى طى صحبتى به باشگاه استقلال عنوان کرد صبح فردا(امروز) رأى یوسفى صادر مى شود که شنیده ها حکایت از این دارد که کمیته انضباطى امروز این رأى را به نفع بازیکن استقلال اعلام مى کند تا به احتمال یوسفى بتواند از هفته آینده براى تیم آبى به میدان برود.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 28 مهر 1388 و ساعت 10:54 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 در جام حذفی ، استقلال و پرسپولیس تا فینال به هم نمى خورند . ...
قرعه کشى رقابت هاى جام حذفى باشگاه هاى کشور (جام آزادسازى خرمشهر) عصر دیروز ساعت ۱۵ در محل روابط عمومى فدراسیون فوتبال برگزار شد و ۱۱۵ تیم شرکت کننده حریفان خود را شناختند. در مرحله اول جام حذفى ۳۳ تیم قهرمان مسابقات حذفى باشگاه هاى استان ها، توابع تهران و کرج، کیش، ۳۶ تیم حاضر در مسابقات لیگ دسته دوم، ۲۸ تیم حاضر در مسابقات لیگ دسته اول کشور و جمعاً ۹۷ تیم تا تعیین ۱۶ تیم ادامه خواهد داشت در مرحله دوم ۱۶ تیم صعودکننده از مرحله اول و ۱۸ تیم لیگ برترى رودروى یکدیگر قرار مى گیرند. قرعه کشى رقابت هاى حذفى نکات قابل توجهى داشت که در ادامه مى خوانید: تیم هاى میزبان یا میهمان مسابقات تا مرحله فینال در اولین مسابقه با قید قرعه تعیین مى شود. بدین ترتیب که تیم هایى که شماره زوج دارند، میزبان و تیم هایى که شماره فرد دارند، میهمان خواهند بود و بعد از آن تیم هایى که در مسابقه قبل میهمان بوده اند، میزبان و تیم هاى میزبان،میهمان مى باشند و چنانچه کسى در مرحله قبل میزبان بوده و بازى بعدى آن با تیمى است که عدد فرد دارد و این تیم با عدد فرد اولین مسابقه خود را انجام مى دهد، بایستى براى تعیین تیم میزبان قرعه کشى شود. همچنین اگر هر ۲ تیم در مرحله قبل میزبان یا میهمان باشند، میزبان یا میهمان آن مسابقه با قید قرعه تعیین مى شود. دیدار فینال به صورت رفت و برگشت برگزار مى گردد و با قید قرعه میزبانى دور رفت و برگشت تعیین مى شود. ضمن اینکه دیدار تیم هاى همشهرى تک بازى خواهد بود. همچنین تیم هاى راه آهن شهررى و سایپاى کرج هم چون قراردادهاى خود را در هیأت فوتبال استان تهران امضا مى کنند، جزو تیم هاى تهرانى محسوب مى شوند و در صورتى که به فینال راه یابند و تیم رودرروى آنها یک تیم تهرانى باشد تک بازى برگزار خواهند کرد. قرعه کشى رقابت ها طورى انجام گرفته که ۲ تیم استقلال و پرسپولیس تا فینال به هم نمى خورند. بدین ترتیب اگر استقلال و پرسپولیس تمام بازى هاى خود را تا فینال با پیروزى پشت سر بگذارند در دیدار پایانى رودرروى یکدیگر قرار مى گیرند. تنها دیدارى که ۲ تیم لیگ برترى در اولین بازى خود مقابل هم قرار مى گیرند بین ۲ تیم سایپاى کرج و ذوب آهن اصفهان برگزار مى شود. استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در صورتى که تا مرحله نیمه نهایى بالابیایند، در این مرحله با هم بازى مى کنند که با توجه به اتفاقاتى که در روز آخر لیگ فصل گذشته رخ داد این بازى مى تواند جذاب تر از همیشه باشد. اینطور که از شواهد پیداست قرعه اولیه استقلال نسبت به پرسپولیس راحت تر است. استقلال در اولین بازى خود باید به مصاف یکى از قهرمان هاى تهران، آذربایجان شرقى، مرکزى، اردبیل، زنجان و یا کرمانشاه برود،درصورتى که احتمال مى رود پرسپولیس مقابل یکى از تیم هاى لیگ یکى ایرانجوان بوشهر و شاهین اهواز قرار بگیرد. احتمال مى رود یکى از تیم هاى تراکتور سازى تبریز، مقاومت سپاسى شیراز، ابومسلم مشهد و پاس همدان به مرحله نیمه نهایى برسد و این موضوع با توجه به جایگاه این تیم ها در جدول نمى تواند چندان عادلانه باشد. در صورتى که صباى قم و سپاهان اصفهان اولین بازى خود را با پیروزى پشت سر بگذارند باید رودرروى هم قرار بگیرند که این مسابقه مى تواند حساسیت هاى خاص خود را داشته باشد.

نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 28 مهر 1388 و ساعت 10:46 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 سلام ...

سلام به همه تاجیهای گل

 

شرمنده چند وقت نتونستم اپ کنم

 

سعی میکنم روال قبلیه وبلاگو حفظ کنم

بای


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 26 مهر 1388 و ساعت 03:47 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 خط زوج خط حمله اجباری استقلال ، اینبار صمد یک راه دارد؛ عنایتی – برهانی ...
پایگاه اطلاع رسانی استقلال تهران - پس از بازی با استیل‌آذین کافی بود چهره مرفاوی را می‌دیدید. او لبخندزنان به رختکن می‌رفت و این جملات را زیر لب تکرار می‌کرد: «بالاخره زوج دلخواهم را پیدا کردم؛ آرش – سیدصالحی! این دوتا می‌توانند خط حمله ما را رعب‌آور کنند.» مرفاوی در بازی بعد تیمش مقابل ابومسلم بیشتر به کارایی این زوج پی برد. او باز هم این جملات را زیر لب تکرار کرد: «دیدید گفتم سیدصالحی و آرش بهترین زوج خط حمله ما هستند.»
این جملات نشان می‌داد صمد به شدت از عملکرد این دو راضی است اما در آستانه دربی خبر بسیار تأسف‌باری به گوش صمد رسید؛ سیدصالحی نمی‌توانست مقابل پرسپولیس بازی کند و صمد مجبور بود در هفته‌ای که آرش هم محروم است بار دیگر زوج عنایتی – اکبرپور را آزمایش کند. این زوج در دربی جواب نداد و صمد به ناچار در بازی بعد مقابل مس سیاوش را از ترکیب اصلی بیرون آورد تا این بار آرش – عنایتی در خط حمله این تیم قرار بگیرند. صمد پس از بازی با مس تصور می‌کرد بار دیگر می‌تواند آن زوج رویایی‌اش را در خط حمله داشته باشد اما روز گذشته دکتر نوروزی خبر تازه‌ای به گوش مرفاوی رساند: «بهتر است از سیدصالحی استفاده نکنیم چون ممکن است مصدومیت‌اش تشدید شود.» این خبر باعث شد تا مرفاوی همان لحظه دوباره به زوج عنایتی – برهانی فکر کند. زوجی که البته از سر ناچاری و نداری مرفاوی شکل می‌گیرد چون خیلی‌ها می‌دانند که صمد عاشق سبک بازی زوج سیدصالحی – برهانی است.
***
به هر حال این روزها مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها بدجوری گلوی مرفاوی را فشرده است و او را در مخمصه قرار داده است. اکبرپور محروم است و سیدصالحی مصدوم. این یعنی مرفاوی باید دوباره عنایتی و برهانی را در ترکیب اصلی قرار دهد. از طرفی محرومیت هاشم بیک‌زاده و مصدومیت مهدی امیرآبادی هم دردسرهایی برای مرفاوی ایجاد کرده است. او در بازی با استقلال اهواز مجبور است در دفاع خود نیز تغییرات تازه‌ای را ایجاد کند. تغییراتی که منجر به بازی کردن دوباره کوشکی در ترکیب اصلی خواهد شد.

نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 20 مهر 1388 و ساعت 01:34 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 طالب لو: این پیروزی یک جهش بزرگ بود ...

وحید طالب لو تصریح کرد؛ با صدرنشینی استقلال، انگیزه حریفان برای شکست دادن مدافع عنوان قهرمانی و تیم صدر جدول بالاتر می رود.

سنگربان استقلال در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: رسیدن به صدر جدول بسیار سخت و لذتبخش است اما حفظ آن سخت تر است. اکنون استقلال هم قهرمان سال گذشته و هم تیم پیشتاز لیگ است و این دو فاکتور انگیزه حریفان استقلال را برای نتیجه گیری برابر این تیم دوچندان خواهد کرد.

طالب لو افزود: حفظ شرایط موجود کار دشواری ست و ما نباید به این وضعیت غره شویم. بچه ها هم این را به خوبی درک می کنند و مطمئنا می توانیم این روند را حفظ کنیم.

طالب لو در خصوص دیدار با مس کرمان نیز گفت: تیم مس حریف خوبی ست و به خصوص در زمین خود پرقدرت ظاهر می شود اما همانطور که قبلا هم از استقلال دیده ایم، تیم ما یک بازی منظم و با برنامه را بدور هیجان و احساسات به نمایش گذاشت و پیروز میدان شد. من فکر می کنم این پیروزی در این مقطع یک جهش بزرگ برای استقلال بود.


نوشته شده توسط كاوه در جمعه 17 مهر 1388 و ساعت 12:16 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 کوشکی: استقلال قوی تر از این می شود ...

بیژن کوشکی مدافع باسابقه تیم استقلال تصریح کرد، این تیم با بازگشت بازیکنان مصدوم قدرتمندتر از این خواهد شد.

کوشکی که در دیدار با مس کرمان نخستین بازی این فصل خود را برای استقلال انجام داد، در خصوص این بازی گفت: گرفتن 3 امتیاز از زمین حریف با ارزش بود و از سویی به صدر جدول رده بندی لیگ هم رسیدیم. به اعتقاد من استقلال دارد به شرایط بهتری می رسد و فکر می کنم با بازگشت بازیکنان مصدوم از جمله امید روانخواه قطعا قدرت تیمی استقلال از این بالاتر خواهد رفت.

وی افزود:  ادامه این روند استقلال بسیار مطلوب خواهد بود و اینکه بتوانیم در نیمه فصل نخست امتیاز جمع کنیم بسیار مهم است.

کوشکی در مورد به میدان رفتن خودش پس از هفته ها گفت:  فیلم بازی را ندیده ام و حقیقتا الان نمی توانم در مورد کیفیت فنی بازی ام چیزی بگویم. در این مورد باید از کادر فنی تیم بپرسید. همبازیانم می گویند خوب بودم اما طبیعی ست که دوری از شرایط مسابقه و بازی در پست غیر تخصصی ام در عملکردم نقش داشته باشد. شاید اگر در ورزشگاه آزادی بازی می کردم با حضور تماشاگران خودی بهتر بود اما به هر جهت امیدوارم از پس وظیفه ای که مربیان در این بازی سنگین مقابل تیم حرفه ای مس کرمان به من محول کردند، بر آمده باشم.


نوشته شده توسط كاوه در جمعه 17 مهر 1388 و ساعت 12:10 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 حاشیه استقلال و مس ...
*محمد محمدی دروازه‌بان استقلال قبل از تمامی بازیکنان ذخیره و مربیان این تیم روی نیمکت تیم نشست. او به تشویق طرفداران استقلال بی‌توجه بود. این مسئله شائبه ناراحتی دروازه‌بان استقلال از نیمکت نشینی‌اش را تشدید کرد.


* حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه باهنر حضور دارند که حدود 3500 تماشاگر استقلالی هستند و سایرین طرفدار تیم مس هستند.


*پرویز مظلومی سرمربی تیم مس با دسته گل به استقبال برادرش مدیر تیم استقلال رفت و غلامحسین نیز با دسته گل به طرف نیمکت مس رفت.

*طرفداران استقلال پیروز قربانی را تشویق کردند و کاپیتان سابق استقلال نیز به گرمی از آنها استقبال کرد.
شکورى با آمپول به بازى رسید
هادى شکورى به دلیل سرماخوردگى شدیدى که داشت در محل اردوى استقلال زیر سرُم رفت. شکورى با زور آمپول به این بازى رسید. محرومیت صادقى و مصدومیت امیرآبادى سبب شد کادر فنى استقلال به ناچار از شکورى بیمار استفاده کند.
رحیم پور سرماخورد
سرماخوردگى شکورى به سیامک رحیم پور سرایت کرد تا دستیار مرفاوى در هتل اصلاً حال و روز خوبى نداشته باشد. رحیم پور تب ولرز شدید داشت وهمین مسأله باعث شد او در جلسه کادر فنى با بازیکنان هم حاضر نشود.
هواى قربانى را داشتند
هواداران استقلال کرمان حسابى به تشویق پیروز قربانى پرداختند تا جایى که کاپیتان سابق استقلال براى پاسخگویى به احساسات آنها مقابل تماشاگران آبى برود و براى آنها دست تکان دهد.
محمدى بى اعتنا بود
تماشاگران حاضر در استادیوم به تشویق محمد محمدى پرداختند اما او در حرکتى عجیب اصلاً به احساسات آنها پاسخ نگفت.گویا محمد محمدى از نیمکت نشینى اش در استقلال حسابى ناراحت بود تا بر همین اساس نسبت به احساسات هواداران تیم آبى بى اعتنایى کند.
دسته گل ۲ برادر براى هم
۲ برادر استقلالى قبل از شروع بازى در آغوش هم قرار گرفتند. پرویز مظلومى با یک دسته گل سراغ برادر بزرگتر خود یعنى غلامحسین را گرفت و ورود او به کرمان را خیرمقدم گفت. سرمربى مس با دیگر استقلالى ها به
خوش وبش پرداخت.
استقلالى ها هم به سمت نیمکت مس رفتند
چند بازیکن استقلال هم قبل از شروع بازى به سمت نیمکت مس رفتند. برهانى، طالب لو، رحمتى، بیک زاده و منتظرى با رفتن به سمت نیمکت
تیم میزبان به احوالپرسى با پرویز مظلومى و شاگردانش پرداختند.
کاپیتانى عنایتى
بامحرومیت فرهاد مجیدى، بازوبند کاپیتانى به رضا عنایتى رسید. عنایتى به عنوان کاپیتان استقلال وظیفه کنترل حواشى این بازى را در زمین برعهده داشت.
روبوسى قربانى با مرفاوى
اگرچه پیروز قربانى در خصوص رفتنش به سمت نیمکت استقلال اظهار نظرهاى مختلفى کرده بود اما با این حال او قبل از شروع بازى به سمت نیمکت تیم سابقش رفت و رسم ادب را به جا آورد. او با کادر فنى و بازیکنان استقلال به خوش و بش پرداخت و براى ورود به زمین از آنها رخصت گرفت. در کنار قربانى، فراز فاطمى و رجب زاده هم قبل از شروع بازى سراغ نیمکت استقلال را گرفتند.
کوشکى براى اولین بار
بیژن کوشکى براى نخستین بار در این فصل براى استقلال بازى کرد. کوشکى که پیش از این حتى یک دقیقه هم در فصل جدید براى استقلال به میدان نرفته بود، غیبت صادقى و امیرآبادى به صورت ثابت در خط دفاعى استقلال به بازى گرفته شود.
۲۰ درصد به جاى ۱۰ درصد
استقبال بالاى هواداران آبى کرمان سبب شد تا مسئولان برگزارى بازى
۲۰ درصد از گنجایش ورزشگاه را به هواداران استقلال اختصاص دهند. این مسأله در حالى صورت گرفت که همیشه به هواداران تیمهاى میهمان فقط
۱۰ درصد از گنجایش ورزشگاه اختصاص پیدا مى کند.
فقط ۶ بازیکن
استقلال روى نیمکت خود فقط ۶ بازیکن را داشت. محرومیت و مصدومیت چند بازیکن آبى پوش سبب شد تا کادر فنى استقلال نیازى به خط زدن بازیکن نداشته باشند. محمد محمدى، امیدرضا روانخواه، سیاوش اکبرپور، رینالدو، مهرداد نورافکن و مهرشاد مومنى نیمکت نشینان استقلال در این دیدار بودند.
واعظى به کرمان نرفت
واعظى آشتیانى به دلیل مشغله کارى که داشت نتوانست استقلال را در کرمان همراهى کند. مدیرعامل استقلال که صبح دیروز از دوبى برگشت از سفر به کرمان جا ماند تا از پاى تلویزیون بازى آبى ها را تماشا کند.
عنایتى با مرفاوى دست نداد
رضا عنایتى وقتى که جاى خود را با سیاوش اکبرپور عوض کرد به هنگام رفتن خود به سمت نیمکت استقلال با تمام اعضاى این تیم دست داد جز صمد مرفاوى. به هر حال این حرکت مهاجم استقلال در نوع خودش شگفت انگیز بود.
دروازه بان هاى کاپیتان
با خروج رضا عنایتى از زمین بازوبند کاپیتانى به وحید طالب لو رسید.در این بین دروازه بان هاى ۲ تیم کاپیتان شدند تا طالب لو و عباس محمدى کاپیتان هاى این بازى به حساب بیایند.
اکبرپور بازى با استقلال اهواز را از دست داد
سیاوش اکبرپور با کارت زردى که در این بازى دریافت کرد بازى استقلال مقابل آبى هاى اهوازى را از دست داد. اکبرپور با دریافت این اخطار ۳ کارته شد تا محروم بعدى استقلال باشد. این طور که به نظر مى رسد استقلال در هر هفته یک محروم را خواهد داشت.


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 16 مهر 1388 و ساعت 11:47 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مرفاوی: صدرنشینی لیگ برتر برایم مهم نیست ...

به گزارش خبرگزاری فارس، صمد مرفاوی پس از پیروزی 2 بر یك برابر مس كرمان تصریح كرد:‌ بازی قابل قبولی ارائه كردیم. مس تیم خوبی بود كه توانستیم پس از 24 هفته شكست‌ناپذیری این تیم در كرمان را از بین ببریم اما این مسئله چیزی از ارزش‌های مس كرمان كم نمی‌كند.
وی ادامه داد: بازیكنانم را تحسین می‌كنم. میل به پیروزی هر روز در تیم ما اوج می‌گیرد و امیدوارم این روند ادامه پیدا كند. صدرنشینی كنونی در لیگ برایم مهم نیست بلكه آنچه اهمیت دارد ارائه بازی‌های خوب و كسب عنوان قهرمانی است.
مرفاوی در مورد تغییر مهاجمان استقلال گفت:‌ از این بابت نگرانی ندارم. بازیكنان خوبی داریم كه در هر بازی از آنها استفاده می‌كنم. به عنوان مثال ما مهاجمی داریم كه با وجود سن زیاد یكی از بهترین‌های ایران است و هر تیمی آرزوی داشتن چنین مهاجمی را دارد.
سرمربی استقلال در مورد اینكه خداد افشاریان به سود این تیم قضاوت كرده اظهار داشت: افشاریان یكی از بهترین داوران ایران است اما او هیچ‌وقت به سود استقلال سوت نزده است و هركسی هم چنین ادعای می‌كند، ادعایی پوچ است.
وی در مورد صحبت‌های پیروز قربانی علیه خودش عنوان كرد: او عضوی از خانواده استقلال و یكی از بازیكنان متعصب این تیم است و من صحبت‌های او را نشنیده‌ام.


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 16 مهر 1388 و ساعت 11:42 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 استقلال با طلسم‌شكنی صدرنشین لیگ برتر شد ...

به گزارش خبرگزاری فارس، این دیدار در ورزشگاه باهنر كرمان و از ساعت 17:05 در حضور حدود 15 هزار تماشاگر آغاز شد.
جانواریو در دقیقه 11 و آرش برهانی در دقیقه 64برای استقلال گلزنی كردند و فابیو جیووانی در دقیقه 28 گل مس كرمان را به ثمر رساند.
این نخستین شكست خانگی مس پس از 20فروردین 87 است. در آن روز مس كرمان با مربیگری امیر قلعه نویی به صبا بازی را واگذار كرده بود و طلسم شكست ناپذیری این تیم در كرمان امروز پس از 544 روز شكسته شد.
خداداد افشاریان داور مسابقه به كیانوش رحمتی، هاشم بیك زاده و سیاوش اكبرپور از استقلال و فرزاد حسین خانی از مس كارت زرد نشان داد.
فابیو جیوانی از مس در دقیقه 83 با دریافت كارت قرمز از میدان اخراج شد.
استقلال با این پیروزی با 22 امتیاز به صدر جدول صعود كرد.

تركیب استقلال تهران:
وحید طالب لو، هادی شكوری، پژمان منتظری، بیژن كوشكی، خسرو حیدری، حسین كاظمی،كیانوش رحمتی، هاشم بیك زاده، جانواریو( از دقیقه 79 رینالدو)، غلامرضا عنایتی(از دقیقه 84 سیاوش اكبرپور) و آرش برهانی( از دقیقه 93 مهران نورافكن)
سرمربی: صمد مرفاوی

تركیب مس كرمان:
عباس محمدی، محمد علی كریم، پیروز قربانی، فابیو جیووانی، مسعود زارعی، امیر حسین یوسفی، فرزاد حسین خانی( از دقیقه 78 قاسم دهنوی)، فرزاد آشوبی،مهدی رجب زاده، فراز فاطمی و ادینهو (از دقیقه 80 زالترون)
سرمربی: پرویز مظلومی


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 16 مهر 1388 و ساعت 11:39 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 بدون شرح ...


نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 13 مهر 1388 و ساعت 09:58 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 تمرین استقلال در زمین شركت واحد ...

تیم فوتبال استقلال به طور موقت در زمین شركت واحد تمرین می‌كند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، با توجه به شرایط زمین ورزشگاه دستگردی كه به دلیل استفاده همزمان چند تیم مختلف از آن از شرایط مطلوب فاصله گرفته است تیم استقلال دیروز تمرین خود را در زمین اختصاصی شركت واحد اتوبوسرانی واقع در جنوب ورزشگاه آزادی برگزار كرد.

استقلالی‌ها در پی یافتن زمینی مطلوب با امكانات مناسب برای تمرینات خود هستند و كادرفنی استقلال پس از چند جلسه تمرین در زمین شركت واحد نظر نهایی خود را در مورد ادامه حضور و یا بازگشت به ورزشگاه دستگردی به باشگاه اعلام خواهند كرد


نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 13 مهر 1388 و ساعت 09:47 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 شعار برخی از هواداران در آزادی: فوتبال سیاسی نمی‌خواهیم ...

داربی تهران در حالی به آخرین دقایق خود رسید که تماشاگران هر دوتیم علیه تیمهای مورد علاقه شان شعار می دادند .

در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و استقلال دهها هزار تماشاگر با فریاد " تبانی - تبانی" نارضایتی خود را از بازی اعلام کردند.

همچنین گروه زیادی شعار می دادند:"فوتبال سیاسی نمی خواهیم".

گزارشها پس از بازی حکایت از خشم تماشاگران دارد و احتمال لطمه زدن به تاسیسات ورزشگاه آزادی وجود دارد.

برخی شنیده ها از شعارهای همراه با ناسزا علیه مسئولان حکومت حکایت دارد.


نوشته شده توسط كاوه در شنبه 11 مهر 1388 و ساعت 04:37 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 تساوی شهرآورد شصت‌وهفتم ...

 دیدار تیم های استقلال و پیروزی با تساوی یك بر یك خاتمه یافت.
در این بازی كه در ورزشگاه آزادی و در حضور 80 هزار تماشاگر برگزار شد و دو تیم بازی را با احتیاط آغاز كردند.  
در حالی كه 32 دقیقه از بازی گذشته بود خطرناك ترین صحنه بازی كه شوتی زیبا از سوی عنایتی بود، خلق شد اما این ضربه را معمارزاده به كرنر فرستاد.
در ادامه بازی نیز دو تیم به بازی محتاط خود ادامه دادند. البته دو تیم در دقایقی صاحب موقعیت هایی هم شدند اما نتوانستند به خوبی از این فرصت ها استفاده كنند و در نتیجه 45 دقیقه اول بدون باز شدن دروازه ها به پایان رسید.
پیروزی در دقیقه 49 با حركت نمایشی هادی نوروزی و شبیه سازی در محوطه جریمه ، صاحب ضربه پنالتی شد.
پنالتی را مهدی شیری زد و طالب لو توانست این ضربه را مهار كند اما توپ برگشتی را عادل كلاه كج وارد دروازه كرد.
استقلال بعد از این گل به حریف فشار آورد و حتی یك توپ را به تیرك زد اما در دقیقه 55 سرانجام فرهاد مجیدی و حسین كاظمی به طور مشترك گل تساوی را برای آبی پوشان به ثمر رساند كه البته سهم مجیدی روی گل بیش از كاظمی بود.
در ادامه مسابقه برای دقایقی استقلال صاحب توپ و میدان شد و حتی هاشم بیك زاده شوت بسیار محكمی را به سمت دروازه پیروزی روانه كرد. آبی پوشان همچنین در دقیقه 80 نیز دو موقعیت عالی را از دست دادند. در دقایق پایانی پیروزی موقعیت گل مناسبی را از دست داد.

در این مسابقه محسن تركی به صادقی،  حیدری و مجیدی از استقلال و وسلی برزیلیا، سامان آقازمانی و مجتبی زارعی از پیروزی كارت زرد نشان داد.

 

 


نوشته شده توسط كاوه در شنبه 11 مهر 1388 و ساعت 04:31 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 اسپانسرها برای تبلیغ كالایشان روی پیراهن استقلال با هم رقابت می‌كنند ...

امیررضا واعظ آشتیانی در حاشیه برگزاری جشن شصت و چهارمین سال تاسیس باشگاه استقلال گفت: ما میراث دار تیمی هستیم كه شایستگی‌های فراوانی دارد. بنده تاكنون هر كاری كه انجام داده‌ام به عنوان وظیفه و تكلیف بوده كه هیات مدیره نیز از آن حمایت كرده است. البته آنچه را كه به عنوان تجربه‌ای اندك در اختیار داشتم گذاشتم تا طرفداران این تیم پرطرفدار را از اقصی‌ نقاط ایران به لطف خدا خوشحال كنم.

وی كه در جمع پیشكسوتان و بازیكنان تیم استقلال صحبت می‌كرد، ‌افزود: موفقیت مخصوص یك نفر نیست.در فصل گذشته كه استقلال قهرمان شد، هر كسی در جایگاه خود قرار گرفته بود و هیچ كس نمی‌تواند این قهرمانی را به سینه خود بچسباند. گروه‌های مختلف با تخصص‌های مختلف شرایط را برای موفقیت استقلال فراهم كرده بودند.

واعظ آشتیانی یادآور شد: در این بین نمی‌توان نقش مدیریت، عوامل اجرایی،‌ تماشاگران، بازیكنان و دیگر عوامل را نفی كرد. این من نبودم كه استقلال را قهرمان كردم بلكه این ما بودیم. اگر در تیم استقلال من وجود داشت، امروز موفق نمی‌شدیم.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: از باشگاهی صحبت می‌كنم كه جوانان ما عكس‌های امثال ناصر حجازی‌ها و نصرالله‌عبدالهی‌ها را به دیوار زده‌اند و من افتخار می‌كنم كه مدیرعامل این تیم شده‌ام. هنگامی كه خواننده جوان كشور ما آهنگی برای استقلال اجرا كرد، احساس غرور كردم.

واعظ آشتیانی عنوان كرد: متاسفانه عده‌ای در ابتدای فصل نشستند و نقشه كشیدند كه استقلال در 4 هفته اول نتیجه نمی‌گیرد و برای خود معادلاتی ترسیم كردند اما من به بازیكنان گفتم به خدا توكل كنید و اینگونه شده كه حالا آرام حركت می‌كنیم و موفق هستیم.

وی اظهار داشت: به عنوان مدیرعامل و عضو كوچكی از خانواده استقلال افتخار می‌كنم كه بازیكنان نسل‌های گذشته این تیم را اینجا می‌بینم كه با موی سفید در سالن حضور دارند. اینها ستاره نسل‌های گذشته تیم هستند كه امروزه اسپانسرها برای تبلیغ كالایشان روی پیراهن استقلال با هم رقابت می‌كنند. تیم ما این روزها با 3 اسپانسر وارد زمین می‌شود كه در نوع خود بسیار جالب است.

آشتیانی گفت: به فضل الهی تا ماه آینده یكی از مشكلات بزرگ تیم كه 3 میلیارد و 500 میلیون بدهی است، صفر خواهد شد و حرف آخر در جمع شما این كه در استقلال هستم.


نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 8 مهر 1388 و ساعت 12:43 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 امیر آبادى دربى را از دست داد ...
مهدى امیرآبادى دچار آسیب دیدگى شدید شد تا بازى مقابل پرسپولیس را از دست بدهد. این بازیكن در تمرین دوشنبه استقلال از ناحیه همسترینگ پا دچار آسیب دیدگى شد تا جزو غایبان آبى در دربى به حساب بیاید. به گفته پزشك استقلال امیر آبادى باید به مدت یك هفته به استراحت بپردازد تا پس از گذشت ۷ ، ۸ روز در تمرینات تیم آبى حاضر شود. به احتمال زیاد امیر آبادى تا ۲ هفته از غایبان بازى هاى استقلال به حساب مى آید.

نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 8 مهر 1388 و ساعت 12:40 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :
1 2