استقلال 1 ذوب‌آهن 0 ...
 

تیم استقلال با پیروزی یك بر صفر برابر ذوب‌آهن به رده سوم جدول صعود كرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار استقلال و ذوب آهن از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی در حضور 25 هزار نفر آغاز شد.

دو تیم در نیمه اول بازی پایاپایی را به معرض نمایش گذاشتند كه در این بین حملات استقلال خطرناك تر از تیم اصفهانی بود.

شاگردان ابراهیم زاده در یكی از حملات خود صاحب موقعیت خوبی شدند و دروازه استقلال را باز كردند اما داور گل حسینی را آفساید اعلام كرد.

در ادامه بازی با خطا روی فرهاد مجیدی در محوطه جریمه استقلال صاحب ضربه پنالتی شد كه این ضربه را در دقیقه 41 سیاوش اكبرپور به گل تبدیل كرد. البته اكبرپور ابتدا ضربه را به گل تبدیل كرد اما داور به دلیل ورود زود هنگام بازیكنان استقلال در محوطه جریمه گل را مردود اعلام كرد و در ضربه دوم اكبرپور بار دیگر این ضربه را گل كرد.

درحالی كه تصور می رفت بازیكنان ذوب آهن در 45 دقیقه دوم برای تغییر نتیجه تكاپو كنند چندان بازی خوبی از این تیم دیده نشد و این بازیكنان استقلال بودند كه در دقایقی با حملات خطرناك خود دروازه تیم اصفهانی را تهدید می كردند.

در نهایت نیز شاگردان ابراهیم زاده در تغییر نتیجه ناكام ماندند تا استقلال برنده این دیدار باشد.

استقلال با این پیروزی جمع امتیازهای خود را به 52 رساند و با یك امتیاز بیشتر نسبت به پرسپولیس از جایگاه چهارمی به مكان سوم رسید. ذوب آهن نیز با این باخت با همان 52 امتیاز در رده دوم جدول باقی ماند تا شانس قهرمانی اش در لیگ تا حد زیادی كاهش یابد.

قضاوت این مسابقه بر عهده محسن قهرمانی بود. وی به اكبرپور و امیرآبادی و فرهاد مجیدی از استقلال و كاسترو از ذوب آهن كارت زرد نشان داد.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 31 فروردین 1389 و ساعت 10:50 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 اگر قهرمانی می‌خواهید به ورزشگاه آزادی بیایید ...
 

ثابت كنید كه استقلال محبوب‌ترین تیم آسیاست.

ای استقلال، امروز با تو، با كادرفنی تو و با دلاورمردان آبی‌پوش تو سخن ها دارم.  حال كه یكبار دیگر نام‌ پرافتخارت فراتر از آسیا رفته از تو و از پسران آبی‌دل تهرانی انتظارات فراوان دارم. نه نه چرا من، از تو میلیون‌ها ایرانی و هواداران متعصب استقلال انتظارات فراوانی دارند. گوش كن استقلال! خوب فكر كن استقلال! ببین این برای چندمین بار است كه رقیبانت شكست و تساوی راه تو را هموار می‌سازند.

ای استقلال ای پسران باوقار مكتب استقلال! این آخرین شانس ما و شماست كه با شكست ذوب‌آهن اصفهان بتوانید به رده سوم جدول‌رده‌بندی صعود كنید و خدا را چه دیدید شاید هم با شكست ذوب‌آهن در بازی 6 امتیازی راه قهرمانی استقلال راهموار نمایید. ما و هوادران مطمئن هستیم كه شما استقلال عزیز این بخت را به راحتی از دست نخواهید داد.

نمی‌دانم به این قضیه تا چه اندازه واقف هستید، از شما حركت از خدا بركت. بله شما باید در مصاف با ذوب‌آهن اصفهان بی‌امان بدوید ایستادن و ایستا بازی كردن در قاموس استقلال نبوده و نیست و حتی در مقابل ذوب‌آهن  نخواهد بود. یاد مستر رایكوف به خیر ...

و اكنون نوبت شماست بتازید؛ نبازید كه به تاخت و تاز شما و قهرمانی شما، ما سخت نیازمندیم

و اما تو هوادار متعصب استقلال! تو جوان و نوجوانی كه پرچم‌های پرافتخار استقلال را در پایان بازی استقلال و الاهلی عربستان در اتوبان تهران-كرج به رقص درآوردی.

تو نوجوانی و جوانی كه با سر و صورت آبی، به هنگام گلزنی استقلال دست دعا و شكر به سوی خدا بلند كردی.

اكنون یكبار دیگر نوبت شماست. باید بیایید باید با پرچم‌های آبی و پیراهن آبی بیایید. باید با حضور بی‌شمار خود در ورزشگاه آزادی و تشویق‌های بی‌‌امان ثابت كنید كه استقلال محبوب‌ترین تیم ایران و آسیاست. به بازی تراكتورسازی و پرسپولیس توجه نكنید از آنهایی بپرسید از آنهایی كه هم‌‌اكنون موهای سرشان به سپیدی گراییده است سوأل كنید؛ مكتب استقلال نیز در تاریخ خود این قضیه را به ثبت رسانیده است.

روز دوشنبه 30 فروردین ماه جاری راس ساعت 17 و 30 باید سكوهای ورزشگاه آزادی را پر كنیم باید با پرچم‌ها و پیراهن  آبی به آسیا یك بار دیگر نشان دهیم كه استقلال یعنی ابر قدرت فوتبال، بیایید مبادا خانه‌نشین شوید به واقع اگر از استقلال قهرمانی می‌خواهید می‌باید روز دوشنبه حتما به ورزشگاه آزادی بیایید مابقی صحبت‌های ماو شما بماند بعد از بازی استقلال و ذوب‌آهن. فقط فراموش نكنید كه استقلال كادرفنی و پسران آبی به حضور شما در ورزشگاه آزادی سخت نیازمند هستید بیایید به دنیا ثابت كنیم استقلال محبو‌ب‌ترین تیم ایران، آسیا و دنیاست.


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 29 فروردین 1389 و ساعت 09:52 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 كاهش فاصله قحطانی با مجیدی در سایت فیفا ...

با اینكه فرهاد مجیدی همچنان به عنوان تأثیرگذار ترین بازیکن از نگاه كاربران سایت رسمی فیفا شناخته می شود،‌اما فاصله این بازیكن با یاسر قحطانی از عربستان كاهش چشمگیری داشته است. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در این نظر سنجی كه در صفحه نخست سایت فیفا قرار دارد،‌ هم اكنون فرهاد مجیدی با 45 و 84 صدم درصد از آرا در صدر قرار دارد و یاسر قحطانی عربستان كه با اختلاف بسیار پس از مجیدی در مكان دوم بود حالا با 45 و نیم درصد آرا در آستانه رسیدن به كاپیتان استقلال است. البته بیشتر آرا اخذ شده به نام قحطانی توسط كاربران بخش عربی سایت ثبت شده است كه به نوعی بیانگر بی توجهی كابران عرب زبان به ماهیت اصلی نظرسنجی است و قحطانی تنها از این جهت كه عرب زبان است، انتخاب می شود. گفتنی است فرهاد مجیدی با 4 گل در مكان دوم گلزنان لیگ قهرمانان آسیاست و در بازی آخر استقلال برابر الاهلی عربستان نیز پاس گل سید صالحی را ارسال كرد و قحطانی نیز تا اینجا 4 گل برای الهلال به ثمر رسانده است. در تصویر پیوست در سمت چپ نتیجه كلی نظر سنجی را تا ساعت 11 صبح روز یكشنبه به وقت تهران مشاهده می كنید و در سمت راست نتیجه نظرسنجی از كاربران عرب را می بینید كه نشان دهنده میزان آرا اعراب به هم نژاد خود است! در صورت تمایل به شركت در نظرسنجی سایت فیفا برای تعیین تاثیرگذار ترین بازیكن لیگ قهرمانان آسیا 2010 به صفحه اصلی سایت رسمی فیفا به آدرس http://www.fifa.com/ بروید.


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 29 فروردین 1389 و ساعت 09:47 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 استقلالی ها در بازار موبایل ایران ...
 

اعضای تیم استقلال امروز در ضیافت ناهار بازار موبایل ایران شرکت کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال در این مراسم که به دعوت علی انصاری و هیات مدیره بازار موبایل حامی مالی استقلال در رستوران ترخون برگزار شد از اعضای تیم بزرگسالان استقلال به دلیل درخشش در لیگ قهرمانان آسیا و صعود به دور دوم رقابتها تقدیر شد.

در این ضیافت علی کفاشیان رئیس و مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، خسرو دانشجو ریاست هیات مدیره باشگاه استقلال نیز از جمله دعوین بودند و بازار موبایل با تقدیم هدایایی از مسوولان بازیکنان، مربیان تیم استقلال تقدیر کردند.

همچنین باشگاه استقلال نیز پاداش پیروزی برابر الاهلی را بصورت نقدی به اعضای تیم اهدا کرد


نوشته شده توسط كاوه در جمعه 27 فروردین 1389 و ساعت 10:12 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 استقلال 2 الاهلی 1 ...
 

صعود استقلال به مرحله بعد لیگ قهرمانان‌ آسیا با شكست الاهلی در تهران.

به گزارش سایت رسمی ‌باشگاه استقلال، دیدار تیم‌های استقلال و الاهلی عربستان از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی با حضور بیش از 70 هزار تماشاگر آغاز شد.

شاگردان صمد مرفاوی مسابقه را با تسلط بر توپ و میدان آغاز كردند و توانستند در دقیقه 25 توسط مهدی سید صالحی به گل برسند. در ادامه این دیدار بازیكنان الاهلی عربستان برای تغییر نتیجه تلاش كردند و در دقیقه 36 با خطایی كه سیاوش اكبرپور انجام داد صاحب ضربه پنالتی شدند و این ضربه را ویكتور به گل تبدیل كرد.

فرهاد مجیدی در ادامه فرصت مناسبی را از دست داد اما دقیقه 44 امیرحسین صادقی با ضربه سر گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

نیمه دوم دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند. الاهلی برای جبران نتیجه تلاش كرد اما در استفاده از موقعیت‌ها ناكام بود. از سوی دیگر استقلالی‌ها نیز حملاتی داشتند كه مهمترین آنها را آرش‌برهانی با باز نكردن دروازه تقریباً خالی از دست داد تا در نهایت استقلال با همان نتیجه 2 بر یك به برتری برسد.

استقلال با این پیروزی جمع امتیازات خود را به 11 رساند و ضمن صدرنشینی در گروه خود به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود كرد. الاهلی نیز 6 امتیازی ماند.

این دیدار را سامبا اوجی از چین قضاوت كرد. وی از استقلال به عمران زاده و آرش برهانی و از الاهلی عربستان به مبروك عبید و جاسم عبدا... كارت زرد نشان داد

========================================================================

 صعود سیدصالحی در رده‌بندی آسیایی

سیدمهدی سیدصالحی با به ثمر رساندن یازدهمین گل خود در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا به مكان دوم برترین گلزنان ایرانی آسیا صعود كرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آخرین رده بندی  برترین گلزن ایرانی تاریخ لیگ آسیا كه  فرهاد مجیدی با 15 گل در صدر آن است به این شرح است:

15 گل

فرهاد مجیدى (استقلال و العین)

11 گل

سید مهدى سید صالحى ( استقلال و سپاهان)

فرشاد پیوس (پرسپولیس)

محمود کریمى (سپاهان)

10 گل

محمد احمدزاده (ملوان)

8 گل

عبدالصمد مرفاوى (استقلال)

على کریمى (رسپولیس و الاهلى)

از بین نفرات فهرست بالا تنها فرهاد مجیدی و سیدمهدی سید صالحی در رقابتهای امسال حضور دارند و می توانند رکوردهای خود را افزایش دهند.

========================================================================

استقلال دو اخطاره ندارد 

تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار مرحله گروهی خود برابر الجزیره امارات بازیكن دواخطاره نخواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، با وجود اینكه داور مسابقه دیروز چهار كارت زرد به بازیكنان استقلال نشان داد با این حال استقلال برای مصاف آخر مرحله گروهی بازیكن دو اخطاره ندارد اما هفت بازیكن این تیم دارای یك كارت زرد هستند كه در صورت دریافت كارت دوم دیدار مرحله حذفی یا یك‌هشتم پایانی را از دست خواهند داد.

فهرست اخطارهای دریافتی استقلال به شرح زیر است:

*الاهلی-استقلال: فرهادمجیدی-محمدمحمدی

*استقلال-الجزیره:حسین‌كاظمی

*استقلال-الغرافه:میلادنوری-حسین‌كاظمی (حسین كاظمی از دیدار بعدی محروم شد)

*الغرافه-استقلال: امیرحسین‌صادقی

*استقلال-الاهلی:حسین‌كاظمی-حنیف‌عمران‌زاده- فابیو‌جانوآریو و آرش برهانی


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 26 فروردین 1389 و ساعت 04:01 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 فراخوان باشگاه استقلال ...
 

در آستانه دیدار حساس تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان روابط‌عمومی باشگاه استقلال هواداران استقلال را به حضور پرشور و همه‌جانبه در ورزشگاه بزرگ آزادی دعوت كرد.

در فراخوان باشگاه استقلال آمده است:

اكنون كه تیم فوتبال استقلال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا با نمایشی شجاعانه و غرور‌انگیز در آستانه صعود از مرحله گروهی رقابت‌ها قرار گرفته است، از همه هواداران پرشور و صمیمی فوتبال ایران و به ویژه علاقه‌مندان تیم استقلال دعوت می‌شود باحضور یكصدهزار نفری خود در ورزشگاه بزرگ آزادی ضمن حمایت و پشتیبانی از قهرمانان ملی خود در جشن صعود استقلال به جمع 16 تیم برتر آسیا شركت كنند.

روابط عمومی باشگاه استقلال به این وسیله از عموم هواداران این تیم پرطرفدار ایران دعوت می‌كند با پیراهن‌های آبی‌رنگ خود نمایشی بزرگ و غرورآفرین از فرهنگ والا و اخلاقی تماشاگران ایرانی را به نمایش گذارند و امید است تیم استقلال نیز به پشتوانه این سرمایه عظیم  مردمی زمینه‌ساز شادی و نشاط جامعه ورزش‌دوست ایران باشد.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 24 فروردین 1389 و ساعت 10:25 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مجیدی: مطمئن باشید آقای گل می‌شوم ...
 

فرهاد مجیدی در كنفرانس خبری امروز دیدار استقلال و الاهلی گفت مطمئن باشید عنوان آقای گلی باشگاه‌های آسیا را كسب می‌كنم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار با الاهلی عربستان اظهار داشت: الاهلی یكی از تیم‌های خوب این گروه است. تا روز پایانی هر سه تیم صدرنشین شانس صعود به مرحله بعد را دارند. دیدار فردا می‌تواند برای ما سخت باشد و من هم دوست دارم در صورت صلاحدید مربیان بهترین بازی خود را انجام دهم. ضمن آنكه مهم این است كه تیم ما به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود كند.

وی در خصوص مصدومیتی كه هفته گذشته باعث شده بود چند روزی از تمرینات دور باشد گفت: حدود یك هفته فیزیوتراپی كردم و از آقایان نوروزی و ستوده تشكر می‌كنم. در صورتی كه به زمین بروم نهایت تلاش خود را به كار خواهم بست.

مجیدی در خصوص شانس آقای گلی‌اش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مطمئن باشید این عنوان را از آن خود خواهم كرد


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 24 فروردین 1389 و ساعت 10:09 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 رقص پرچم‌های آبی در ورزشگاه آزادی ...
 

هواداران با پیراهن آبی بیایند.

رسید وعده موعود، رسید انتظاری كه هواداران سالهاست كه در انتظار نشسته‌اند به قولی چه خوش باشد كه بعد از روزگاری به امیدی رسد امیدواری؛ فوتبال است كه گاهی شیرینی آن از عسل هم شیرین‌تر است و گاهی به قدری تلخ می‌گردد كه كام میلیون‌ها هوادار را تلخ میكند، فوتبال است كه اگر به پشت پرده آن با دید عمیق بنگریم هزاران نامردی در آن نهفته است، ولی ما هواداران شش دهه با شیرینی، تلخی، صداقت، پیروزی و شكست و... تمامی قضایا سوخته و ساخته‌ایم.

ما در پیروزی‌ها و قهرمانی‌های استقلال هرچند خوشحال و سرمست گشته‌ایم ولی هرگز مغرور نشده‌ایم همچنان كه در شكست‌ها هرگز سرافكنده نشده و نمی‌شویم. بله رسید وعده موعود رسید انتظاری كه از استقلال و پسران آبی دل تهرانی داریم. ما تحت هر شرایط باید به ستاره سوم پیراهن استقلال دست یابیم و این خواسته در صورتی ممكن می‌شود كه با مرور خاطرات گذشته یكبار دیگر به هنگام دیدار استقلال و الاهلی خانه‌نشین نشویم.

به واقع حقیر نگارنده و استقلالی متعصب كه جوانی ام را در راه سربلندی استقلال خرج كرده‌ام. اعتقاد دارم با تمام ناتوانی و كم‌سویی چشمانم باید به ورزشگاه آزادی برویم و این بار نیز مثل جوانان پرشور استقلالی پرچم آبی را حتی در جایگاه خبرنگاران به رقص در بیاوریم

و هم‌اینك شما عزیزان دل برادر، عزیزان استقلالی هواداران متعصب و پرشور؛

مبادا در چنین روزی و در چنین دیدار سرنوشت‌سازی خانه نشین شوید. نه نه بیایید، به ورزشگاه آزادی بیایید، با پرچم‌های آبی و حتی با پیراهن‌ آبی در ورزشگاه آزادی حاضر شوید. رقص پرچم‌های آبی من و شما آوازه استقلال را از مرزهای آسیا و حتی اروپا عبور خواهد داد. بیایید روز چهارشنبه 25فروردین ماه سال 1389 را در تاریخ مكتب استقلال به ثبت رسانید و با تشویق بی‌امان خودتان به عرب‌ها و آسیا نشان دهید كه استقلال تا چه اندازه بزرگ و تا چه حد عزیز و پرقدرت است. بیایید با تشویق‌های بی‌امان اما سالم به مدیریت، كادرفنی و پسران آبی روحیه بدهید.

مطمئن باشید شما اگر بخواهید استقلال با قهرمانی در آسیا و حتی فراتر خواهد رفت. پس وعده ما و شما هواداران میلیونی استقلال روز چهارشنبه 25 فروردین ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی.

استقلال من و امثال من پیر شدیم ولی تو هرگز پیر نمی‌شوی، باز هم تكرار می‌كنم ای استقلال دوستت داریم با صداقت تا قیامت


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 24 فروردین 1389 و ساعت 10:01 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 استقلال یك‌دست آبی ...
 

نشست مدیران تیم‌ها با ناظر AFC و داوران مسابقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، ساعت 14 امروز نشست هماهنگی مسابقه استقلال و الاهلی در هتل اوین تهران برگزار شد.

در این نشست مقرر شد تیم استقلال با لباس یك‌دست آبی و تیم الاهلی با لباس‌های سفید و سرآستین سبزرنگ به میدان بروند.

هانی‌زم آریس، ناظر سنگاپوری مسابقه ضمن ابراز رضایت از میزبانی باشگاه استقلال اظهار امیدواری كرد مسابقه دو تیم مصافی شایسته فوتبال آسیا و با احترام به اصول جوانمردانه باشد.

در این نشست نماینده صداوسیما همچون همیشه غایب بود و نماینده پلیس نیز حضور نداشت.

به گفته نمایندگان باشگاه الاهلی حدود 50 تبعه عربستان سعودی و از جلمه سفیر این كشور در تهران برای تماشای مسابقه به ورزشگاه آزادی خواهند آمد.

 با توجه به تداخل رنگ لباس توپ جمع‌كن‌ها با لباس استقلال مقرر شد توپ‌جمع‌كن‌ها از كاور زرد رنگ استفاده می‌كنند.

به گفته نماینده wsg شریك تجاری كنفدراسیون فوتبال آسیا، تنها شبكه ابوظبی‌اسپورت اجازه یافته بلافاصله پس از مسابقه در كنار زمین بازی مصاحبه 30‌ثانیه‌ای انجام دهد.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 24 فروردین 1389 و ساعت 09:54 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 در انتظار یكصدهزار نفر هستیم ...

مجیدی در گفت و گو با سایت ای‌اف‌سی

در انتظار یكصدهزار نفر هستیم

با یکصد هزار تماشاگر استقلالی، الاهلی عربستان را شکست می دهیم و از گروه صعود می کنیم. فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال پیش از بازی حساس چهارشنبه با قاطعیت از حضور در مرحله بعد حرف می زند.
استقلال در پنجمین بازی خود در گروه A میزبان الاهلی است و یک پیروزی در این بازی می تواند بلیط دور شانزدهم را به ارمغان بیاورد. آبی های تهران در بازی رفت 2-1 در جده برنده شده بودند و مجیدی می گوید آنها برد قبلی خود را تکرار می کنند.

او در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: " در بازی قبلی برابر الغرافه ما 70 هزار تماشاگر داشتیم و حالا با حمایت 100 هزار نفر می خواهیم کار صعود را تمام کنیم".

اما استقلال در آخرین بازی لیگ ایران با شکست روبرو شد هر چند الاهلی هم علیرغم برد آخر هفته نتوانست از مرحله یکچهارم نهایی جام پادشاهی بالا بیاید و قبل از پرواز به تهران حذف شد.

" باخت ما به صبا باتری در ده دقیقه اتفاق افتاد وگرنه در این مدت اخیر ما خوب بازی کرده ایم. کاری هم به نتایج الاهلی نداریم. تمرکزمان روی تیم خودمان است. خوب تمرین کرده ایم و آماده بردن هستیم".

" سه تیم الغرافه، الاهلی و استقلال شانس صعود از گروه A را دارند و ما اگر می خواهیم خیالمان راحت باشد بهتر است حریف را دست کم نگیریم و زودتر کار را تمام کنیم. من الاهلی را می شناسم آنها بازیکنان سرعتی مانند مهاجم شماره 7 – ویکتور سیموئز- و هافبک شماره 10 – روچا داسیلوا مارچینهو - دارند که از بازی رفت در خاطرم هست. البته ما هم در تمرینات روزهای اخیر روش های بازی مقابل تیم سرعتی را تمرین کرده ایم".

اما صعود از گروه تنها دغدغه مجیدی 32 ساله در لیگ قهرمانان نیست . او اکنون با 4 گل زده فقط با یک گل کمتر در رده دوم جدول گلزن ها پایین تر از لیناردو مهاجم قطر ایستاده و می گوید دوست دارد بهترین گلزن لیگ قهرمانان شود.

" هر 4 گلی که تا به اینجا زدم محصول کار تیمی بوده. اما تلاش می کنم بازهم گل بزنم تا با سبقت از لیناردو بالاتر از همه بایستم. من می توانم بهترین گلزن بازیها شوم".

استقلال اینک با 8 امتیاز در جای اول گروه است و بالاتر از الغرافه 7 امتیازی و الاهلی شش امتیازی است. در همین گروه الجزیره با یک امتیاز امیدی به بالا رفتن ندارد.

در هفته آخر استقلال در امارات با الجزیره بازی می کند و الاهلی در جده میزبان الغرافه است.


نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 23 فروردین 1389 و ساعت 02:43 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 استقلال دوشنبه پشت درهای بسته ...
 

طبق تصمیم كادرفنی استقلال آبی‌پوشان روز دوشنبه 23فروردین پشت درهای بسته ورزشگاه دستگردی تمرین خواهند كرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال، با توجه به اهمیت دیدار تیم‌های استقلال و الاهلی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا با تصمیم سرمربی استقلال تمرین روز دوشنبه این تیم بدون حضور تماشاگر و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

لذا ازهمكاران رسانه‌ای درخواست می‌شود برای تهیه گزارش پیش از مسابقه، در روزهایی غیر از  دوشنبه به ورزشگاه دستگردی مراجعه نمایند.


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 22 فروردین 1389 و ساعت 10:39 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 داوران چینی برای دیدار استقلال-الاهلی ...
 

داوران دیدار برگشت استقلال و الاهلی از چین می‌آیند.

به گزارش روابط‌عمومی باشگاه استقلال، كنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی داوران دیدار استقلال-الاهلی را در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2010 اعلام كرد كه بر این اساس بائوجی‌سان از چین به عنوان داور وسط این مسابقه انتخاب شده است.

همچنین كینگ‌وی لیو و وی‌هان هر دو از چین نیز به عنوان كمك‌های اول و دوم این مسابقه را قضاوت خواهند كرد.

كنفدراسیون فوتبال آسیا یوسف المرزوق داور كویتی را هم به عنوان داور چهارم این مسابقه معرفی كرده است و احمدیعقوب جمعه از كشور امارات به عنوان ناظر بر عملكرد داوران بازی نظارت خواهد كرد.

دیدار برگشت استقلال و الاهلی عربستان روز چهارشنبه 25 فروردین ماه جاری ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 19 فروردین 1389 و ساعت 09:55 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 صعود 99 پله‌ای استقلال در رنكینگ جهانی ...
 

فدراسیون جهانی آمار و اطلاعات فوتبال از صعود 99 پله‌ای استقلال در رده‌بندی باشگاه‌های جهان خبر داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در جدیدترین رده بندی باشگاه‌های فوتبال جهان باشگاه استقلال با 99 پله صعود نسبت به ماه گذشته در رتبه 235 جهان قرار گرفت.

استقلال در كنار باشگاه‌های تولیمو كلمبیا و اسپورتینگ براگا پرتغال در رده 235 قرار گرفته است.

در این رده‌بندی تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان نیز حضور دارند كه به ترتیب در رده‌های 172 و 222 قرار گرفته‌‌اند. همچنین تیم پیروزی با سقوط 79 پله‌ای در مكان 325 قرار گرفت.

در این رده‌بندی تیم‌های بارسلونا، استودیانتس آرژانتین، وردربرمن، چلسی و منچستریونایتد به ترتیب اول تا پنجم هستند.

رقبای آسیایی استقلال نیز در این رنكینگ حضور دارند كه الغرافه در مكان 238 و الجزیره در رتبه 269 باشگاه‌های جهان قرار گرفته‌اند.

در این رده‌بندی از تیم الاهلی عربستان خبری نیست.

فدراسیون بین‌المللی آمار و اطلاعات فوتبال همچنین دو روز پیش آخرین رده‌بندی بهترین گلزنان سال 2010 جهان را اعلام كرد كه در آن فرهاد مجیدی كاپیتان استقلال در رتبه هفدهم است


نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 18 فروردین 1389 و ساعت 04:16 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 سرقت از منزل طالب‌لو و حضور استقلالی‌ها در مراسم ختم ...

منزل پدری وحید طالب لو دروازه بان استقلال در جریان دیدار این تیم مقابل صبای قم مورد سرقت قرار گرفت. ماجرا از این قرار است كه پس از پایان بازی و هنگامی كه دروازه بان استقلال به منزل بازگشت متوجه شد سارقان به منزل وی دستبرد زده و مقداری ارز و پول نقد به سرقت برده اند. طالب لو در دو روز تعطیلی تمرینات استقلال با شكایت به مراجع قضایی پیگیر این مسئله و سرقت از منزل پدرش بود.

*برگزاری جلسه كمیته فنی

اعضای كمیته فنی تیم استقلال صبح امروز در محل این باشگاه حاضر شده و به بررسی نقاط ضعف و دلایل شكست این تیم مقابل صبای قم پرداختند.در این جلسه صمد مرفاوی نظرات سایر اعضای كمیته فنی را شنید و نكات لازم را یادداشت كرد.

*شكوری از شنبه در فیزیوتراپی

هادی شكوری مدافع تیم استقلال كه روز گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفت روز چهارشنبه از بیمارستان مرخص می شود و از روز شنبه آینده فیزیوتراپی خواهد كرد. این بازیكن در دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز از ناحیه رباط دچار آسیب دیدگی شد.

*استقلالی ها در مراسم ختم پدر انصاریان

بازیكنان و كادر فنی تیم استقلال فردا از ساعت 15:30 در مراسم درگذشت پدر علی انصاریان شركت می كنند.به همین دلیل تمرین این تیم پس از دو روز استراحت از ساعت 16:30در ورزشگاه دستگردی برگزار خواهد شد تا بازیكنان برای دیدار با الاهلی عربستان آماده شوند.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 17 فروردین 1389 و ساعت 08:58 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 صبای‌قم 2 استقلال 1 ...
 

تیم فوتبال استقلال در دیدار هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه دو بر یك مغلوب‌ صبای‌قم شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،این دیدار از ساعت 18:45 در ورزشگاه یادگار امام(ره) شهر قم و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر آغاز شد.
آرش برهانی در دقیقه 33 برای استقلال گلزنی كرد و جابر انصاری در دقیقه 76 و دیگو در دقیقه 93 از روی نقطه پنالتی گل‌های صبا را به ثمر رساندند.
مسعود مرادی داور مسابقه به علیرضا لطیفی و داود حقی از صبا و امیر حسین صادقی و حنیف عمران‌زاده از استقلال كارت زرد نشان داد.
با این شكست استقلال 49 امتیازی و در همان رده چهارم باقی‌ ماند و صبا با 40 امتیاز به مكان هفتم صعود كرد.


نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 16 فروردین 1389 و ساعت 10:43 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :
1 2