تاریخ دربی 70 تغییر کرد ...

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام کمیته برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر، تاریخ بازی دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس که پیش از این قرار بود در روز شنبه ششم فروردین ماه برگزار شود به چهارشنبه دهم فروردین ماه تغییر یافت. سایر مسابقات تیم فوتبال استقلال طبق برنامه قبلی انجام خواهد شد.
پیش از این منصور پورحیدری سرپرست تیم فوتبال استقلال پیشنهاد تغییر تاریخ دربی 70 را از ششم فروردین به روزهای دهم یا یازدهم این ماه به سازمان لیگ داده بود.

نوشته شده توسط كاوه در شنبه 30 بهمن 1389 و ساعت 09:26 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 السد قطر حریف استقلال شد ...

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال تیم السد قطر با پیروزی برابر تیم دمپو هند به گروه دوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا 2011 راه یافت.
تیم السد دیشب در زمین خود با نتیجه 2 بر صفر برابر دمپو به برتری رسید و حریف استقلال در هفته نخست لیگ قهرمانان شد.
گلهای این تیم را عبدالقادر کیتا (33) و لئوناردو داسیلوا (89)به ثمر رساندند.
السد روز 10 فروردین در ورزشگاه آزادی میهمان آبی‌پوشان ایران خواهد بود.


نوشته شده توسط كاوه در شنبه 30 بهمن 1389 و ساعت 09:17 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مصاحبه بازیکنان استقلال بعد از بازی ...

طالب‌لو: استقلال همیشه مدعی قهرمانی است

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال این تیم را مدعی همیشگی قهرمانی نامید.


وحید طالب‌لو پس از برتری 3 بر یک برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استقلال همیشه استقلال است و همواره مدعی قهرمانی است و مردم از این تیم انتظار دارند.
وی ادامه داد: ما شرایط سخت را پشت سر گذاشتیم و با همت و همدلی بازیکنان و حمایت مردم به این مرحله رسیدیم. امیدوارم بتوانیم در این فصل حداقل یک جام قهرمانی برای هواداران به ارمغان بیاوریم.
طالب‌لو در مورد داوری مسابقه امروز گفت: هیچوقت در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما امروز مظفری‌زاده روز خوبی را پشت سر گذاشت.


برهانی: سوءتفاهم بین من و استقلال برطرف شد

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: سوء تفاهمی بین من و استقلال وجود داشت که برطرف شد.


آرش برهانی پس از برتری 3 بر یک برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با نظر کادر فنی در نیمه دوم به میدان آمدم و سعی کردم در خدمت تیم باشم. از بازی خود نیز راضی هستم. در این دیدار 90 دقیقه نفت را با کارهای هجومی تحت کنترل قرار دادیم و توانستیم پیروزی خوبی کسب کنیم.
برهانی در مورد اینکه در مصاحبه‌ای اعلام کرده کادر فنی استقلال در ظاهر به او اعتماد دارد اما در باطن اجازه بازی به این بازیکن را نمی‌دهد، گفت: از من پرسیده شد که چرا بازی نمی‌کنی که گفتم‌ کادر فنی به من اعتقاد کامل دارد. بعد از پایان محرومیتم مقابل استیل‌آذین سوء تفاهم‌ها بین من و استقلال برطرف شد.سید صالحی: این دو گل حاصل تلاش تمام بازیكنان بود

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: دو گلی که مقابل نفت تهران به ثمر رساندم شانسی بود چون تمام بچه‌ها تلاش خود را به کار بستند.


سید مهدی سید صالحی که در دیدار امروز موفق به زدن 2 گل شده بود در خصوص مسابقه با نفت تهران اظهار داشت: از خدا ممنون هستم که به تیم استقلال عزت داد و روز به روز انگیزه ما بیشتر می‌شود.
وی افزود: دو گلی که به ثمر رساندم حاصل تلاش تمام بازیکنان بود چون کار را آنها انجام دادند و معتقدم به طور شانسی این دو گل را به ثمر رساندم.
سیدصالحی در ادامه صحبت‌هایش گفت: آنقدر انگیزه داریم که امیدوارم در لیگ جام هستی و لیگ قهرمانان آسیا بهترین نتایج را کسب کنیم.
وی در خصوص دیدار مقابل سپاهان گفت: بازی سختی را پیش رو داریم اما تمام تلاشمان این است که از آن مسابقه نیز با دست پر برگردیم.نوشته شده توسط كاوه در جمعه 29 بهمن 1389 و ساعت 08:59 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مظلومی: تركیب استقلال را مدام تغییر می‌دهم ...

پرویز مظلومی پس از برتری 3 بر یک برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران و پیش از ورود به سالن نشست خبری اظهار داشت: سید صالحی به اعتماد ما جواب داد و مانند تمام بازیکنان استقلال با جان و دل بازی می‌کند. به گلزنی‌اش کاری ندارم او با تمام وجود بازی می‌کند.
مظلومی در مورد دلیل نیمکت‌نشینی برهانی گفت: ترکیب تیم را بخاطر فشردگی مسابقات مدام تغییر می‌دهم. مهدی امیرآبادی نیز هفته پیش بازی خوبی انجام داد اما من ترکیب را تغییر می‌دهم.
وی افزود: قرار نیست بازیکن 90 دقیقه در ترکیب اصلی باشد. بازیکن می‌تواند در چند دقیقه نیز به تیمش کمک کند. همانطور که امروز برهانی این کار را کرد و گل سرنوشت‌سازی را هم به ثمر رساند

نوشته شده توسط كاوه در جمعه 29 بهمن 1389 و ساعت 08:54 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 استقلال با برد نفت در رده دوم ابقا شد ...

دیدار دو تیم از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود هفت هزار تماشاگر برگزار شد.
سید مهدی سید‌صالحی در دقایق 22 و 74 و آرش برهانی در دقیقه 86 گل‌های استقلال را به ثمر رساند.
تک گل نفت را ژوسیلی فریر اروزا در دقیقه 38 گل به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 3 بر یک به پایان برسد و استقلال با 43 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به سپاهان در رده دوم جدول بماند و نفت 23 امتیازی هم در رده پانزدهم باقی بماند.
شریفات مهاجم استقلال در دقیقه 32 نیز در موقعیت تک به تک توپ را به تیر دروازه نفت کوبید.
سعید مظفری‌زاده داور مسابقه به محمد رضا ناصحی از نفت تهران کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال:
وحید طالب‌لو، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، جواد شیرزاد، حنیف عمران‌زاده، فرزاد آشوبی، فیلیپ دسوزا( از دقیقه 68 آرش برهانی)، مجتبی جباری( از دقیقه 78 هادی شکوری)، اسماعیل شریفات( از دقیقه 89 فردین عابدینی)، فرهاد مجیدی و سید مهدی سیدصالحی
سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب نفت تهران:
حسین آشنا، حمید رضا فتحی، هادی رکابی، محمد امین حاج محمدی، مارسیو خوزه نارسیو، علیرضا عزت کرامت، خلدون ابراهیم محمد( از دقیقه 60 مهدی محمد‌زاده)، محمدرضا ناصحی، مرتضی پورعلی گنجی( از دقیقه 83 سیامک کوه‌نورد)، محمد حسین شهرآزما ( از دقیقه 80 مرتضی ایزدی) و ژوسیلی فریر اروزا
سرمربی: حسین فرکی

نوشته شده توسط كاوه در جمعه 29 بهمن 1389 و ساعت 08:50 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مظلومی: با توجه به شكست پرسپولیس این برد برایمان اهمیت داشت ...

پرویز مظلومی پس از برتری 3 بر یک برابر پیکان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود. از پیش می‌دانستم روز سختی در قزوین خواهیم داشت چرا که پرسپولیس در این شهر شکست خورده بود و این برد از این نظر برایمان اهمیت داشت. امیدوارم پیکان به دسته اول سقوط نکند زیرا تیم استخوان داری است و امروز بازی خوبی را انجام داد.
وی ادامه داد: بازیکنان استقلال همگی سرحال بودند تاکتیکی‌های را که از آنها خواسته بودند در زمین اجرا کرده بودند روند رود به رشد استقلال ادامه خواهد داشت.
سرمربی استقلال درباره داوری گفت: نمی‌خواهم در این مورد زیاد نظر بدهم اما بعید می‌دانم گل شکوری آفساید بوده باشد.

مظلومی در مورد حضور هوار ملا محمد در استقلال گفت: این بازیکن امروز اولین بازی‌اش را برای ما انجام داد و اگر از این به بعد در تمرینات تاخیر داشته باشد جریمه خواهد شد و من تشخیص می‌دهم که او را جریمه کنم.
سرمربی استقلال در مورد برگزاری دربی 70 پایتخت در عید نوروز گفت: روز 25 اسفند باید در عربستان بازی کنیم. هر تیمی که به عربستان می‌رود دوست دارد به زیارت خانه خدا هم برود. این در حالی است که ما روز 29 اسفند باید در لیگ برتر ایران بازی کنیم و روز 6 فروردین نیز باید برابر پرسپولیس به میدان برویم. با تمام احترامی که برای سازمان لیگ قائل‌ام اما با این برنامه ریزی فشار زیادی به تیم ما وارد کردند آن هم در شرایطی که عید نوروز در پیش است و باید رسم و رسومات را هم به جای بیاوریم.


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 24 بهمن 1389 و ساعت 05:46 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
  پیكان1 ـ استقلال3؛ آبی‌ها به دو امتیازی ذوب آهن رسیدند ...
استقلال در بهترین زمان ممكن یك پیروزی خارج از خانه به دست آورد و از طرفی ذوب آهن دربی اصفهان را به سپاهان واگذار كرد تا فاصله استقلال با تیم صدرنشین به دو امتیاز برسد. حالا شاگردان پرویز مظلومی مدعی جدی قهرمانی هستند


سایت گل -

گل‌ها: آشوبی(13)، سیدصالحی(20)، عمران‌زاده(80) برای استقلال، جهانگیر عسگری(77) برای پیكان

ورزشگاه شهیدرجایی، تماشاگر 10هزارنفر

داور: محسن قهرمانی

اخطار: صادقی(استقلال) میربزرگی(پیكان)

پیكان: ابراهیم میرزاپور، علی قربانی(71 صابر میرقربانی)، الونگ الونگ، رحمان رضایی، حسن اسلامی، محمود پوراسدالله، میثم رضاپور(55 زلپان پارسانی)، مجید خدابنده‌لو، جونیور هرناندز(40 امیر میربزرگی)، جهانگیر عسگری، علیرضا عباس‌فرد

سرمربی:‌ حمید علیدوستی

استقلال: وحید طالب‌لو، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، مهدی امیرآبادی، فرزاد آشوبی، فیلیپ آلوز(83 حوارملامحمد)، اسماعیل شریفات(70 آرش برهانی)، ایمان مبعلی(64 هادی شكوری)، سیدمهدی سیدصالحی، فرهاد مجیدی

سرمربی: پرویز مظلومی

شرح بازی: با وجود حملات دقایق ابتدایی پیکان، این استقلال بود که به گل اول دست یافت و روی اشتباه علی قربانی صاحب پنالتی شد که آن را آشوبی به گل تبدیل کرد. استقلال پس از این گل صاحب توپ و میدان شد و بارها از سمت راست به سمت دروازه حریف حمله برد و موقعیت‌های خطرناکی ساخت که یکی از آنها در دقیقه 20 به گل انجامید. استقلال چند موقعیت دیگر هم به این ترتیب به دست آورد. در نیمه دوم استقلال همچنان تیم برتر میدان بود، هرچند که پیکان هم در حملات خطرناک نشان می‌داد و توانست به یک گل برسد. در نیمه دوم، یک بار ضربه سر علیرضا عباسفرد را طالب‌لو روی خط دروازه برگرداند و در برگشت، ضربه رحمان رضایی را هم دوباره روی خط دروازه گرفت، و یک بار هم ضربه سر خطرناک عباسفرد را با شیرجه‌ای دیدنی به کرنر فرستاد. در نهایت و پس از آن که گل زیبای هادی شکوری با ضربه سر به دلیل آفساید بودن پذیرفته نشد، روی ضربه ایستگاهی دیگری حنیف عمران‌زاده گل سوم را زد تا استقلال به فاصله دو امتیازی ذوب‌آهن برسد.

شرح گل‌ها:

1ـ0(استقلال): علی قربانی مدافع پیكان در محوطه جریمه توپ را با دست لمس كرد تا داور نقطه پنالتی را نشان داده و این چنین گل اول استقلال توسط فرزاد آشوبی به ثمر برسد.

2ـ0(استقلال): فرار فیلیپ آلوز از جناح راست و سانتر او در محوطه جریمه دوباره با بی‌اعتنایی علی قربانی و اهمال‌كاری او مواجه شده تا سیدصالحی با یك بغل پای ساده گل دوم تیمش را در درون دروازه میرزاپور جای دهد.

2ـ1(پیكان): بی‌احتیاطی مهدی امیرآبادی و خطای كف پای او در محوطه جریمه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان داده و پیكانی با ضربه آرام جهانگیر عسگری به تك گل خورد دست پیدا كنند.

3ـ1(استقلال):‌ باز هم فیلیپ آلوز دسوزا بازیكن برزیلی استقلال روی این گل تأثیرگذار بود و حنیف عمران‌زاده كه تا محوطه جریمه حریف نفوذ كرده بود قدر سانتر او را دانست و با یك ضربه سر گل سوم و تیر خلاص استقلال را برتن پیكان شلیك كرد.

بهترین بازیكن: فیلیپ آلوز دسوزا كه در دو گل استقلال با پاس‌های سرنوشت‌ساز خود تأثیرگذار بود و باعث برتری آبی‌پوشان در قزوین شد. البته می‌توان پژمان منتظری را به خاطر عملكرد خوبش در خط دفاعی استقلال نیز انتخاب كرد.

اتفاق ویژه:‌ حضور حوار ملامحمد بازیكن عراقی استقلال كه به جای فیلیپ آلوز از دقیقه 83 با پیراهن شماره 11 وارد زمین شد و اولین بازی خود را برای استقلالی‌ها بعد از مدت‌ها انجام داد.
نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 24 بهمن 1389 و ساعت 05:03 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 السد با برتری برابر الاتحاد سوریه به استقلال نزدیك شد ...

مرحله پلی‌آف منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا عصر روز گذشته برگزار شد و تیم السد قطر برابر الاتحاد سوریه قرار گرفت و موفق شد با اقتدار حریف خود را شکست دهد.
دیدار این 2 تیم در پایان 90 دقیقه با نتیجه 5 بر یک به سود نماینده قطر به پایان رسید. به این ترتیب تیم السد برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف دمپوی هند، نماینده شرق آسیا برود تا پیروز این میدان در گروه دوم رقابت‌ها با تیم‌های استقلال تهران، پاختاکور و النصر عربستان مصاف دهد.
گل‌های السد را در این مسابقه عبدالقادر کیتا در دقایق 15 و 28 و لئاندرو داسیلوا در دقایق 33 و 66 و مجدی در دقیقه 76 به ثمر رساندند. تک گل الاتحاد را هم محمد عمر در دقیقه 81 از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرد.
بدین ترتیب تیم‌های السد قطر و دمپوی هند 30 بهمن ماه در دیداری حذفی به مصاف هم خواهند رفت تا تیم برتر جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در گروه دوم را کسب کند.
پیش از این مسابقه و در دیگر دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال سروی جایا اندونزی با برتری برابر نماینده تایلند به مرحله بعدی راه یافت و باید در 30 بهمن ماه برای کسب جواز حضور در مرحله گروهی با العین امارات دیدار کند.
برنده این مسابقه در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های هانگژوی چین، اف سی سئول کره‌جنوبی و ناگویا گرامپوس ژاپن هم‌گروه می‌شود.

 نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 24 بهمن 1389 و ساعت 11:08 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 اخبار كوتاه از استقلال/ هوار به قزوین رفت،‌ 5 استقلالی خط خوردند ...
با وجود خط خوردن 5 بازیكن استقلال از فهرست بازی با پیكان هوار ملا محمد راهی قزوین شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، 5 بازیكن استقلال از فهرست این تیم برای دیدار فردا با پیكان قزوین خط خوردند.
فردین عابدینی، مهرشاد مؤمنی، مجتبی جباری، كیانوش رحمتی و محمد محمدی كه دو نفر آخر دچار آسیب‌دیدگی هستند از فهرست بازیكنان این تیم برای دیدار با پیكان قزوین خط خوردند.
در این بین هوار ملا محمد هافبك عراقی استقلال كه گفته می‌شود از لحاظ بدنی به آمادگی صددرصد نرسیده است، آبی‌پوشان را در سفر به قزوین همراهی كرد.
علی فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال نیز فردا برای تماشای دیدار تیمش مقابل پیكان راهی قزوین می‌شود.
نوشته شده توسط كاوه در شنبه 23 بهمن 1389 و ساعت 08:36 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 می‌خواهم هرچه زودتر با استقلال به یك جام برسم ...

هافبك عراقی تیم فوتبال استقلال گفت: بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام می‌دهم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هوار ملامحمد پس از حضورش در تیم فوتبال استقلال گفت كه علت تاخیرم در این تیم مشكلات مالی نبوده است.

او گفت‌وگویی با سایت باشگاه استقلال انجام داده كه در زیر می‌آید:


*از اینكه به استقلال پیوستی چه احساسی داری؟

من در تمام این مدت می‌خواستم هر چه زودتر به جمع استقلالی‌ها اضافه شوم كه خدا رو شكر بالاخره این اتفاق افتاد و واقعا از این موضوع بسیار خوشحال هستم. بازی در تیم بزرگی مثل استقلال برایم افتخار است و می‌خواهم از این فرصت بهترین استفاده را ببرم.

*دلیل تاخیرت چه بود؟

خیلی‌ها می‌گفتند هوار با استقلال به خاطر مسائل مالی مشكل دارد و دلیل تاخیرم را اینطور بیان می‌كردند، اما من با یكی از تیم‌های لیگ قبرس مشكل داشتم كه نتوانستم به موقع به استقلال بیایم و مطمئن باشید از نظر مالی هیچ مشكلی با مجموعه استقلال ندارم.

*از نظر بدنی در چه وضعی هستی؟

در شرایط نسبتا خوبی قرار دارم. با توجه به بازی‌هایی كه در تیم ملی عراق انجام می‌دادم از لحاظ بدنی در شرایط خوبی هستم.

*از استقلال چه شناختی داری؟

استقلال تیم بزرگی است و بازیكنان خوبی در اختیار دارد. این تیم هم در ایران و هم در آسیا هواداران بی‌شماری دارد و همانطور كه گفتم خیلی خوشحالم كه می‌توانم برای این تیم بازی كنم.

*از وضعیت استقلال در لیگ و جام حذفی خبر داری؟

به دلیل آنكه در تورنمنت جام ملت‌های آسیا به همراه تیم ملی عراق بودم خیلی نمی‌توانستم بازی‌های استقلال را دنبال كنم، اما خبر دارم كه این تیم با برد چند روز قبل در رده دوم جدول قرار گرفته است. در جام حذفی هم آنطور كه به من گفته‌اند باید با ملوان انزلی بازی كنیم و با برد مقابل این تیم به فینال می‌رسیم. خیلی دوست دارم در فینال به همراه استقلال خیلی زود به یك جام برسم و تمام تلاشم را هم برای این مهم خواهم كرد.

*از كی در تمرینات شركت می‌كنی؟

تا آخر وقت امروز تمام كارهایم را انجام می‌دهم تا فردا (چهارشنبه) حتما در تمرینات شركت كنم.

*در خط هافبك ترافیك بازیكن بسیار زیاد است، با این شرایط چه خواهی كرد؟

بازیكنان خوبی در این پست برای استقلال بازی می‌كنند، اما من هیچ وقت از رقابت هراسی ندارم و با تمام توان در تمرینات شركت خواهم كرد و با جلب نظر كادرفنی می‌خواهم به صورت ثابت برای استقلال به میدان بروم.

*با استقلال به چه می‌اندیشی؟

من در هر تیمی كه بازی كردم اول به موفقیت تیمم فكر كردم. در استقلال هم می‌خواهم برای موفقیت استقلال تلاش كنم و تمام توانم را هم به كار خواهم بست. خیلی دوست دارم با این تیم به یك جام برسم.

*با هواداران صحبت خاصی داری؟

هواداران استقلال مطمئن باشند بهترین بازی‌هایم را برای این تیم انجام می‌دهم. قول می‌دهم انتظارات آنان را برآورده كنم و آنها را شاد كنم.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 19 بهمن 1389 و ساعت 11:54 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 خبر فوری/بالاخره «هوار محمد» وارد تهران شد ...
هوار محمد بازیکن عراقی تیم فوتبال استقلال تهران سرانجام وارد تهران شد.

این بازیکن ساعت 2 بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد تا داستان غیبت های بیشمار او به پایان برسد.

قرار است هوار به همراه مدیربرنامه های خود تا ساعاتی دیگر در باشگاه استقلال تهران حاضر شود و جلسه ای با مسوولان این باشگاه برگزار کند.

نوشته شده توسط كاوه در دوشنبه 18 بهمن 1389 و ساعت 12:25 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مظلومی: از بازیكنان دلگیرم ...

پرویز مظلومی پس از پیروزی 3 بر یک مقابل استیل آذین اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم اما از بچه‌ها دلگیرم. آنها بعد از گل سوم می‌توانستند از موقعیت‌های خود استفاده بهتری کنند و نتیجه بهتری کسب کنیم. به هر حال مهم سه امتیاز بود که گرفتیم.
وی درباره اینکه رقبا با از دست دادن امتیاز این موقعیت را برای استقلال فراهم کردند تا اینکه بتواند به رده دوم صعود کند گفت:‌ ما جایگاهی را که از دست داده بودیم پس گرفتیم. اتفاقات هر هفته رقم می‌خورد و باید روی همه بازی ها حساب کرد. دنبال این نیستیم که رقبای ما نتیجه نگیرند. در سه هفته استقلال یک امتیاز کسب کرد ولی اکنون قضیه برعکس شده است.

سرمربی استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی و اینکه اگر این بازیکن را در اختیار نداشت چه اتفاقی می‌افتاد عنوان کرد: ما مجیدی را به راحتی از دست نمی‌دهیم. خوشبختانه هم باشگاه و هم او کوتاه آمدند و او بازگشت خوبی به استقلال داشت. هر تیمی مهره کارآمدی دارد. فرهاد برای ما نعمتی است. مثل تیم بارسلونا که اگر مسی را در اختیار نداشته باشد نصف نیرویش را از دست می‌دهد. فرهاد بازیکن متعصبی است. البته اگر ما بازیکنی را در اختیار نداشته باشیم جایگزین ها می‌توانند این جای خالی را به خوبی پر کنند.
مظلومی درباره گلی که دریافت کردند گفت:‌ ما روی صحنه غافلگیر شدیم. به هر صورت به تیمم تبریک می‌گویم.

وی درباره اینکه چرا از عمران زاده و کوشکی استفاده نکرده است گفت: ما روی برنامه نفرات خود را چیده بودیم. بیرون ماندن یک بازیکن نشانه ضعف نیست. سه جام را در پیش داریم و به تناوب از بازیکنان استفاده می‌کنیم. پژمان منتظری و امیرحسین صادقی در بازی با شهرداری یاسوج عملکرد خوبی داشتند و از آنها استفاده کردیم.
مظلومی درباره حضور کم تماشاگران گفت: من در این باره احساس نگرانی می‌کنم. بازی که در وسط هفته باشد همین طور می‌شود. اکثر تماشاگران یا محصل یا کارمند هستند و بهتر است بازی ها در روز تعطیل انجام شود.
سرمربی استقلال همچنین درباره هوار ملامحمد گفت:‌ دیگر درباره او صحبت نمی‌کنم.نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 17 بهمن 1389 و ساعت 07:49 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 همه چیز به کام مظلومی / استقلال با 3 گل به رتبه دوم صعود کرد ...
تیم های فوتبال استقلال تهران و استیل آذین از ساعت 15:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی در آخرین بازی هفته بیست و یکم به مصاف هم رفتند که استقلال با نتیجه 3 بر یک به پیروزی دست یافت.

استقلال با ترکیب وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، هادی شکوری، مهدی امیرآبادی، کیانوش رحمتی، فیلیپ آلوز دسوزا (68 فرزاد آشوبی)، اسماعیل شریفات(88 محسن یوسفی)، ایمان مبعلی، سیدمهدی سیدصالحی(79 فردین عابدینی) و فرهاد مجیدی به میدان رفت.

استیل آذین هم با ترکیب حمید نشاط جو، علی عشوری زاد، کاظم برجلو، مهدی مهدوی کیا، هادی ایمانی، حسین کاظمی(69 محسن خلیلی)، حسن اشجاری، امیر شاپورزاده، فریدون زندی، میلاد زنیدپور(78 حامد خسروی) و محمد غلامی روانه زمین شد.

استقلال در دقیقه 4 توسط فرهاد مجیدی به گل دست یافت تا این بازیکن بازگشت خود را با گل جشن بگیرد.

در دقیقه 23 ضربه سنگین زنیدپور پس از برخورد به دیرک عمودی دروازه در دستان طالب لو جای گرفت.

ثانیه هایی بعد زندی توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

دقیقه 32 ارسال مهدوی کیا با ضربه کم دقت غلامی از روی خط 6 قدم به بیرون رفت.

دقیقه 33 پاس در عمق دسوزا به مجیدی رسید و کاپیتان استقلال با ضربه ای مطمئن هشتمین گل خود را در لیگ دهم به ثمر رساند.

در دقیقه 45 در یک رفت و برگشت روی یک ضربه ایستگاهی، زنیدپور می توانست گلزنی کند، اما ضربه اش از روی دروازه راهی بیرون شد.

در نیمه دوم فرهاد مجیدی چندین بار با اشتباه مدافعان حریف صاحب موقعیت گلزنی شد، اما نتوانست از آنها بهره ببرد.

هادی ایمانی در دقیقه 59 به علت خطا روی بازیکن استقلال با کارت قرمز تورج حق وردی داور مسابقه مواجه شد.

دقیقه 72 سید صالحی با ضربه ای رمینی برای بار سوم دروازه استیل آذین را باز کرد.

استقلال با این پیروزی دهمین برد خود را جشن گرفت و با 37 امتیاز به رتبه دوم صعود کرد و جای سپاهان اصفهان را گرفت.

نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 17 بهمن 1389 و ساعت 05:50 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 سیدصالحی: دوست دارم با گلزنی جشن بازگشت بگیرم ...
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: دوست دارم با گلزنی برابر استیل آذین جشن بازگشت به میادین بگیرم.

سید مهدی سید صالحی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: استیل آذین تیم خوب و پرمهره ای است که با آمدن خاکپور شرایطش متفاوت از ابتدای فصل شده است و مسلما برابر ما برای کسب امتیاز به میدان می رود. با تمام این تفاسیر به دنبال سه امتیاز هستیم و می خواهیم لیگ را پس از تعطیلات با قدرت آغاز کنیم.

وی ادامه داد: ما برای این بازی نباید به جدول رقابت های لیگ برتر نگاه کنیم. درست است که استیل آذین در قعر جدول قرار دارد اما این تیم بازیکنان از باتجربه ای استفاده می کند و می تواند برای استقلال تهران دردسرساز شود.

آیا سیدصالحی در بازی با استیل آذین در ترکیب استقلال تهران به میدان می رود؟!

مهاجم استقلال تهران در پاسخ به این پرسش می گوید: بازی کردن یا نکردن من با کادرفنی است اما دوست دارم برای استقلال بازی کنم و با گلزنی جشن بازگشت بگیرم.

نوشته شده توسط كاوه در شنبه 16 بهمن 1389 و ساعت 12:55 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مجیدی برگشت تا استیل آذین را شکست دهیم/ صادقی: مدافعان استقلال از مهاجمان گلزن ترند ...
امیرحسین صادقی، مدافع تیم استقلال در مقابل شهرداری با شرایط ایده آل گلزنی کرد. صادقی معتقد است، مهاجمان تیم برای گلزنی مشکل ندارند، اما آبی ها مدافعان گلزنی در اختیار دارند که می توانند به تیم کمک کنند.

صادقی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، گفت: استقلال مهاجمان بسیار خوبی در اختیار دارد که هم خوب گل می زنند، اما از آنها بهتر، ما مدافعان هستیم که سعی داریم در همه بازی ها به استقلال در گلزنی کمک کنیم.

وی افزود: استقلال مدافعان گلزنی دارد، البته اگر عمران زاده در زمین مسابقه بود، وی برای تیم گل می زد، اما در غیاب وی من جبران کردم و برای تیم گل زدم.

صادقی تصریح کرد: البته اگر من گل نمی زدم، مهاجمان تیم حضور داشتند و مثل گلی که شریفات به ثمر رساند، تیم را نجات می دادند، البته برای ما تنها صعود به مرحله یک چهارم نهایی اهمیت داشت.

مدافع آبی ها، اظهار داشت: برای بازی با استیل آذین آماده می شویم، در این بازی فرهاد مجیدی را نیز در اختیار داریم و به همین دلیل قطعا تنها به پیروزی و کسب سه امتیاز می اندیشیم.
نوشته شده توسط كاوه در شنبه 16 بهمن 1389 و ساعت 12:54 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :
1 2