گزارش تمرین امروز استقلال ...
 تمرین تیم استقلال امروز از ساعت 15 در زمین صنایع دفاع در نوبنیاد آغاز شد.

* نکته قابل توجه در تمرین امروز حضور دسته جمعی و 50 نفره لیدرهای استقلال در زمین نوبنیاد بود. بعد از فوت مرحوم داود جورابلو لیدرهای استقلال کمتر در محل تمرین حاضر شده بودند اما امروز برای اولین بار بعد از این حادثه بود که همگی آنها در محل حاضر شدند. به طوری که حضور دسته جمعی آنها تعجب بازیکنان استقلال را در پی داشت.

* پرویز مظلومی که روز گذشته به شدت ناراحت بود امروز از سوی هواداران استقلال تشویق شد. هواداران استقلال با شعار "فتح الله یادت باشه مظلومی باید باشه " از سرمربی تیم خود حمایت کردند.

* امیرحسین صادقی به دلیل مصدومیت با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شده بود.

* مجتبی جباری و میلاد میداودی به دلیل مصدومیت از غایبان تمرین بودند.

* فرهاد مجیدی که مصدومیت دارد زیر نظر نوشادی بدنساز تیم تمرین کرد. محمد محمدی دروازه بان استقلال نیز که هنوز مصدومیت دارد به دویدن دور زمین پرداخت.

* شاهرخ بیانی آنالیزور و منصور پورحیدری که چند روزی بود در محل تمرین حاضر نمی شد امروز از ابتدا در زمین حاضر بودند و پرویز مظلومی نیز قبل از شروع کار با این دو دقایقی به صحبت پرداخت.

* ایمان مبعلی که برای بازی با ذوب‌آهن محروم است پس از غیبت در روز گذشته امروز از حاضرین بود.

* حسین تراب پور با وحید طالب لو و مازیار شعبانی به تمرین اختصاصی دروازه بانی مشغول بود.

* مظلومی قبل از اینکه تمرینات تاکتیکی را آغاز کند 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست تمام تمرکز خود را برای بازی با ذوب‌آهن بکار ببرند.

* تمرین شوت زنی، تمرین تاکتیکی در نیمی از زمین از جمله موارد خواسته شده مظلومی از شاگردانش بود.
سپس او بازیکنان را در قالب دو گروه آبی و نارنجی تقسیم کرد.


نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 30 آذر 1389 و ساعت 06:55 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 با دستان بسته نمی‌شود پرواز کرد! ...

فوتبال ورزش غیرقابل پیش‌بینی است اما بی‌حساب و کتاب نیست. وقتی خبر عدم حضور 9 بازیکن تاثیرگذار استقلال یعنی محمدی، صادقی، امیرآبادی، سیدصالحی، روانخواه، مبعلی، مجیدی، میداودی و یوسفی تایید شد دیگر حتی کم سن و سال‌ترین طرفدار استقلال هم می‌توانست ترکیب احتمالی استقلال را با توجه به حداقل بضاعت مظلومی حدس بزند. با تمام این تفاصیل مظلومی با میدان دادن به کوشکی و فردین عابدینی توانست تا اندازه‌ای در ابتدای بازی تفکرات جلالی را منحرف کند ولیکن واقعیت این است که دستان مظلومی و استقلال در اهواز بسیار بسته‌تر از همیشه بود. مصدومیت جباری چالش دیگر این مسابقه در نیمه اول بود. استقلال در کمتر از 10 دقیقه تمرکزش را از دست داد و همین برای فولاد کافی بود تا سه توپ را روی دروازه‌ استقلال بیاورد و همان سه توپ از شانس بد، وارد دروازه‌ هم شد. باورکردنی نبود ولی استقلال بی‌بضاعت در یک نیمه چهار گل از فولاد دریافت می‌کند، نیمه دوم شرایط بهتر می‌شود ولی فولاد در زمین خودش حریف آسانی برای هیچ تیمی نیست اما استقلال توانست تمرکز خودش را حفظ کند و حتی به گل هم برسد. استقلال در نیمه دوم جمع و جور شد اما اتفاقات دقایق 32 تا 37 به راستی کمر استقلال را خم کرده بود... تلاش‌ها نتیجه داد. استقلال توانست بازی را کنترل کند و گل هم بزند اما این دو مهم کفایت نکرد. استقلال به لحاظ نفر یارای مقابله با فولاد خوزستان را آن هم در اهواز نداشت. به هر روی 15 مسابقه و 45 امتیاز دست نخورده هنوز باقی مانده است. فوتبال ادامه دارد چون زندگی در جریان است. استقلال در اهواز قصد پرواز داشت اما پر پرواز نداشت و دستان خود را نیز بسته می‌دید. یکشنبه را باید فراموش کرد چون پنجشنبه نزدیک است. با شکست ذوب‌آهن، استقلال به کورس قهرمانی باز خواهد گشت، اتفاقی که هرگز بعید نیست.


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 28 آذر 1389 و ساعت 11:09 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 کارشناسانی که داوری های استقلال را کارشناسی نمی کنند!! ...
نمی دانیم این چه حکمتی است که کارشناسان داوری به محض مواجهه با اتفاقاتی که به ضرر استقلال رخ می دهد و سی میلیون نفر در انتظار کارشناسی آنها هستند جملگی یا بازی را ندیده اند(!) یا تلفن آنها خاموش است یا رد تماس می کنند!نمی دانیم این چه حکمتی است که کارشناسان داوری می ترسند از اینکه کار کارشناسی کنند و نکته ای را به سود استقلال اعلام رسمی کنند!آیا انتظار این سی میلیون نفر به حق نیست؟ آیا این کارشناسان فقط نشسته بوده اند تا داوری های تیم های دیگر را کارشناسی کنند؟این چندمین بار است که اینجا در سایت رسمی باشگاه استقلال با هفت یا هشت کارشناس تماس می گیریم و آنها جملگی عقب نشینی می کنند تا نظرشان به سود این تیم مردمی نباشد!
به راستی چرا؟
وقتی پای کارشناسی توسط روزنامه نگاران یا مربیان وسط می آید آقایان می گویند این کار درست نیست و کارشناسان داوری باید کارشناسی کنند اما وقتی می خواهیم از خودشان در مورد پنالتی سوخته استقلال و پنالتی اشتباه فوتبال بپرسیم جملگی یا بازی را ندیده اند! یا در سفر هستند! یا موبایلشان ایراد دارد!
بیچاره استقلال مظلوم که حتی کارشناسان داوری هم از اعلام احتمالی رای به سود این تیم فرار می کنند!
البته که این از بزرگی استقلال است که با وجود همه این اتفاقات هنوز تیم دوم جدول است و سرش بالاست!
البته دلیل این اتفاق به خاطر جوی است که برخی علیه استقلال ساخته اند و هفته هاست که داوری به علیه این تیم است اما کارشناسان برای اینکه متهم نشوند حقیقت را گم می کنند و ترجیح می دهند که حرفی در این رابطه نزنند!

نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 28 آذر 1389 و ساعت 11:06 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 مظلومی:اگر پنالتی فولاد درست باشد از فوتبال می‌روم ...

پرویز مظلومی پس از شکست 4 بر یک مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: در 20 دقیقه اول خوب بازی کردیم اما هدیه بزرگ داور به عنوان یک پنالتی به فولاد جریان مسابقه را عوض کرد. نوع قضاوت مرادی در شکست استقلال تاثیر گذار بود.
 وی افزود: پنالتی‌ای که برای فولاد گرفته شده اگر کارشناسان فوتبال آن را پنالتی اعلام کنند من برای همیشه از فوتبال می‌روم و خانه نشین می‌شوم. آقای مرادی ابتدا قصد داشت به بازیکن فولاد کارت زرد نشان دهد اما ناگهان آن را به پنالتی تبدیل کرد.
 سرمربی استقلال تاکید کرد: استقلال در این هفته‌ها اسیر ناداوری شده است. من قصد صحبت در مورد داوری را نداشتم اما امروز مرادی من را وادار کرد که در این باره حرف بزنم. او با سیاست سر استقلال را برید. فولاد نمی‌توانست به استقلال 4 گل بزند اما به لطف داور و بازیکنان عصبی ما به این نتیجه رسید.

 مظلومی گفت: هر چند که خط حمله ما قدرت گلزنی نداشت اما فولاد نسبت به بازی‌های قبلی که آن را آنالیز کرده بودیم مقابل ما خوب ظاهر نشد. گل اول شیرازه ما را از هم پاشید و زمانی که بازیکنان استقلال احساسی برای جبران گل حمله می‌کردند فولاد گل می‌زد.
 وی با اشاره به تعویض‌های اجباری استقلال گفت: به دلیل مصدومان زیاد در تیم ناچارم از جوانان استفاده کنم. با این حال مرادی را نمی‌بخشم و نمی‌دانم تا کی باید چوب ندانم کاری داورها را بخوریم.
 مظلومی در پایان درباره وضعیت هوار ملا محمد اظهار داشت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست.


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 28 آذر 1389 و ساعت 11:03 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 شکست سنگین استقلال در دیدار مقابل فولاد ...
دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال از ساعت 16:15 در ورزشگاه تختی اهواز با حضور حدود 15 هزار تماشاگر آغاز شد.
فولاد خوزستان پس از اینکه در دقیقه 10 یک فرصت مناسب را از دست داد در دقیقه 15 با خطای عمران زاده روی مهاجم این تیم صاحب ضربه پنالتی شد. این ضربه را سیامک سرلک به گل تبدیل کرد.
در ادامه بار دیگر این شاگردان جلالی بودند که توانستند در دقیقه 32 توسط آرش افشین به گل برسند. فولادی ها به حملات خود ادامه دادند و این بار در دقیقه 35 توسط رضا نوروزی به گل رسیدند.
در حالی که فولاد دست از حمله بر نمی داشت در دقیقه 38 علی حمودی گل چهارم وارد دروازه استقلال کرد. فولادی ها در دقایق پایانی نیمه اول یک توپ نیز به تیرک زدند.

در نیمه دوم استقلال درحالی که برنامه چندانی برای تغییر نداشت در دقیقه 63 با خطا روی شریفات صاحب ضربه پنالتی شد و این ضربه را فرزاد آشوبی به گل تبدیل کرد تا استقلال هم 4 بر یک ببازد.
قضاوت مسابقه بر عهده مسعود مرادی بود. امید خورج و مهدی چمن آرا از فولاد و شریفات و عمران زاده از استقلال کاررت زرد گرفتند.
مجتبی جباری در دقیقه 89 بازی در حالی که روی نیمکت استقلال نشسته بود در اعتراض به داور مسابقه به دلیل اخطار به عمران زاده با کارت قرمز روبرو شد. حسین تراب پور مربی دروازه بان های استقلال برای آرام کردن جباری وی را به بیرون زمین هدایت کرد.
استقلال با این باخت سنگین ترین شکست این فصل خود را تجربه کرد و با همان 34 امتیاز در رده دوم جدول باقی ماند.
تیم فولاد خوزستان نیز با این پیروزی 26 امتیازی شد. فولاد در شرایطی این پیروزی را به دست آورد که 5 بازیکن خود را در اختیار نداشت.

بازیکنان فولاد خوزستان:
میثاق معمارزاده، جابا موجیری، امید خورج، علی حمودی، میثم خسروی، مهدی چمن آرا، سیامک سرلک، بختیار رحمانی، آرش افشین (95- میثم کریمی)، باکاری دیاکیته(90- رضا غیابی)، رضا نوروزی(79- سعید رمضانی)
سرمربی: مجید جلالی

بازیکنان استقلال:
وحید طالب لو، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، بیژن کوشکی(46- امیرحسین صادقی، 58 -مجتبی محبوب مجاز)، جواد شیرزاد، فردین عابدینی، فرزاد آشوبی، کیانوش رحمتی، مجتبی جباری( 37- دسوزا آلوز)، آرش برهانی، اسماعیل شریفات
سرمربی: پرویز مظلومی


نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 28 آذر 1389 و ساعت 11:01 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 جراحی موفقیت آمیز ستاره استقلال+ عکس ...

میلاد میداودی روز پنجشنبه از بیمارستان آتیه تهران مرخص خواهد شد.صبح روز سه شنبه و از ساعت 10:30 دقیقه، جراحی میلاد زیر نظر دکتر رازی آغاز شده و حوالی ساعت 14:30 به پایان رسید. جراحی مچ پای چپ میلاد موفقیت آمیز بود و این بازیکن دو ساعت بعد از خاتمه جراحی از اتاق ریکاوری به بخش انتقال یافت. پزشکان معالج امروز (چهارشنبه) پس از معاینه میلاد اعلام کردند که مهاجم استقلال می تواند فردا صبح از بیمارستان مرخص شده و در منزل استراحت کند.


نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 25 آذر 1389 و ساعت 10:46 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 میداودی تحت عمل جراحی قرار گرفت ...
سرانجام با تایید پزشكان مبنی بر جراحی شدن مچ پای میلاد میداودی، این مهاجم استقلال امروز صبح زیر تیغ جراحی رفت.
این عمل جراحی توسط دكتر رازی در بیمارستان آتیه صورت گرفت.
میزان دوری مهاجم استقلال از میادین به وضعیت او پس از عمل جراحی بستگی دارد. البته پیش از این اعلام شده بود كه وی تا چهار ماه نمی تواند بازی كند.
میداودی در جریان بازی ملوان با استقلال از ناحیه مچ پا مصدوم شد
نوشته شده توسط كاوه در سه شنبه 23 آذر 1389 و ساعت 01:35 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 روابط عمومی استقلال : حوار ملا محمد با باشگاه استقلال قرارداد دارد ؟! ...
مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال گفت: تا هوار ملامحمد به ایران نیاید باشگاه استقلال نمی‌تواند درباره‌اش اعلام نظر کند.

سررشته‌داری درباره نیامدن هوار ملامحمد به ایران و حاضر نشدن در تمرینات باشگاه استقلال گفت: تا هوار ملامحمد به ایران نیاید نمی‌توان درباره دلایل غیبت او نظری را اعلام کرد. هوار با باشگاه استقلال قرارداد دارد و به زعم مدیرعامل باشگاه (علی فتح‌الله‌زاده) باید به ایران بیاید و پس از جلسه مستقیم با مسوولان باشگاه صحبت کند.

وی درباره تکلیف عمل جراحی میلاد میداوودی نیز تصریح کرد: تنها نکته‌ای که درباره او قطعی شده این است که باید تحت عمل جراحی قرار گیرد اما اینکه در داخل کشور یا خارج باشد هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

سررشته‌داری از جلسه ایمان مبعلی با معاونان باشگاه خبر داد و گفت: ایمان ظهر امروز (یکشنبه) در جلسه‌ای با حضور نظری‌ جویباری و امیری معاونان باشگاه شرکت کرده تا توضیحاتش را درباره اتفاقات بازی با شهرداری بیان کند. ممکن است جلسه کمیته انضباطی برای وی تشکیل شود که این منوط به گزارش معاونان به فتح‌الله‌زاده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال با اشاره به صحنه گل اسماعیل شریفات در بازی با شهرداری که از سوی داور آفساید اعلام شد، خاطرنشان کرد: در تماسی که با کارشناسان داوری چون هوشنگ نصیرزاده، منوچهر نظری و... داشتیم، آنها گل استقلال را سالم دانستند.

نوشته شده توسط كاوه در یکشنبه 21 آذر 1389 و ساعت 07:59 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 اخراج مبعلی برنامه ما را برهم ریخت/ حالا بگویند داوری به سود استقلال است! ...
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با اخراج ایمان مبعلی حالا همه دیدند که داوری ها به سود استقلال نیست و ما هم از این ناحیه لطمه خوردیم.
پرویز مظلومی پس از تساوی بدون گل عصر امروز شنبه تیمش برابر شهرداری تبریز در ورزشگاه آزادی تهران ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. متاسفانه با اخراج مبعلی برنامه های ما بهم ریخت. این اخراج قابل توجه آقایانی باشد که می گویند داوری ها به سود استقلال است. همه دیدند که اینطور نیست.

وی ادامه داد: اعتقاد دارم گلی که استقلال به ثمر رساند درست بود. دوستانم که در تلویزیون این بازی را دیده بودند اعلام کردند گل صحیح بوده است . با این حال ما موقعیت های زیادی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ضمن اینکه حریف ما 8 - 9 نفر دفاع می کرد و این بار آقای درخشان خوش شانس بود.

پرویز مظلومی با اشاره به غیبت برخی بازیکنانش در دیدار امروز خاطرنشان کرد: متاسفانه غیبت فرهاد مجیدی و میلاد میداودی تا حدود زیادی قدرت تهاجمی ما را کاهش داده بود. آرش برهانی هم تلاش زیادی کرد و خسته بود. با این حال شهرداری برای کسب حداقل امتیاز امده بود که با دفاعی چند لایه به آن دست پیدا کرد.

سرمربی استقلال در مورد اخراج مبعلی و تاثیر ان بر روی عملکرد این تیم گفت: ما برنامه های حمله را براساس ایمان مبعلی طراحی کرده بودیم که اخراج وی تاثیر منفی بر عملکرد ما داشت. به هر حال فکر می کنم که بازیکن ما تاثیرگذارتر از بازیکن اخراجی حریف بود. ضمن اینکه تیمی که دفاع می کند اخراج شدن یک بازیکنش تاثیر زیادی بر عملکردش ندارد.

وی در مورد تاخیر یک روزه در برگزاری این بازی گفت: به هر حال ما برنامه ریزی کرده بودیم که روز جمعه به مصاف شهرداری برویم اما نمی دانم به چه دلیل تصمیم به تعویق این دیدار گرفته شد. این تاخیر تمرکز بازیکنان ما را برهم زد و باعث شد طرفداران استقلال هم استقبال کمی از این بازی کنند.

مظلومی ادامه داد: ما از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده نکردیم و نتوانستیم به سه امتیازی که می خواستیم دست پیدا کنیم. امیدوارم با برنامه ریزی بهتر بتوانیم در دیدارهای آینده به این مهم دست پیدا کنیم و نتایج خوبی بدست آوریم.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و شهرداری تبریز در هفته هجدهم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز شنبه با تساوی بدون گل در ورزشگاه آزادی تهران به پایان رسید.
نوشته شده توسط كاوه در شنبه 20 آذر 1389 و ساعت 05:41 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 شهرداری نوار پیروزی‌های استقلال را پاره کرد ...
دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و شهرداری تبریز که از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی برگزار شد، با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا آبی پوشان بهترین فرصت را برای رسیدن به ذوب آهن اصفهان در صدر جدول از دست بدهند.

استقلال با این تساوی 34 امتیازی شد و بعد از ذوب آهن 36 امتیازی در رده دوم باقی ماند.

شهرداری نیز با این نتیجه 17 امتیازی شد و در رده هفدهم قرار گرفت.

شهرداری نوار پیروزی‌های استقلال را پاره کرد و نگذاشت میزبان 3 امتیاز را بدست آورد.برای استقلال تهران در این بازی که به علت آلودگی هوا با 24 ساعت تاخیر برگزار شد، طالب‌لو، منتظری، عمران‌زاده، امیرآبادی(45 لوییز)، شیرزاد، رحمتی، مبعلی، جباری، شریفات، روانخواه و برهانی به میدان رفتند.


تیم شهرداری هم با ترکیب، همامی، انصاریان، پیرزاده، گودرزی، طهماسبی،محمدپور(62 بائو)، غفوری، ابرقویی، گردانی، دقیقی و داداش‌وند روانه میدان شد.


*دقیقه 4 ضربه شریفات را همامی مهار کرد.


*دقیقه 20 ضربه غفوری با اصابت به تیر افقی دروازه طالبلو به بیرون رفت.


*دقیقه 23 شوت سنگین شیرزاد به طرز خطرناکی از کنار دروازه همامی راهی اوت شد.

*دقیقه 39 ایمان مبعلی به علت اعتراض به محمود رفیعی داور میدان از زمین اخراج شد.


*دقیقه 43 پیرزاده به علت خطا روی شریفات از سوی داور کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد.

*دقیقه 47 ضربه ایستگاهی جباری را همامی در آغوش گرفت.

*دقیقه 49 ضربه پای چب برهانی با فاصله اندکی راهی اوت شد.

*دقیقه 55 و در شلوغی محوطه جریمه ضربه برهانی با برخورد به بازیکنان شهرداری تغییر مسیر داد و به بیرون رفت.

*دقیقه 81 ضربه پای چپ شریفات را همامی راهی کرنر کرد.

*دقیقه 86 ضربه دقیقی از کنار دروازه به بیرون رفت.

* در دقیقه 93 میثم بائو در موقعیتی تک به تک توپ را به بیرون زد.
نوشته شده توسط كاوه در شنبه 20 آذر 1389 و ساعت 05:40 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 برنامه کامل 4 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا ...
در این دوره از رقابت ها تیم های ذوب آهن و سپاهان اصفهان و پرسپولیس و استقلال تهران به نمایندگی از فوتبال ایران حضور دارند.

برنامه مسابقات در دور گروهی به شرح زیر است :‌

*** هفته اول :

- 10 اسفند 89 :

استقلال تهران - برنده بازی پلی آف غرب

الهلال عربستان - سپاهان اصفهان

- 11 اسفند 89 :

الاتحاد عربستان - پرسپولیس

ذوب آهن اصفهان - الامارات امارات

*** هفته دوم :

- 24 اسفند :

سپاهان اصفهان - الجزیره امارات

النصر عربستان - استقلال تهران

- 25 اسفند :

پرسپولیس - الوحده امارات

الشباب عربستان - ذوب آهن اصفهان

*** هفته سوم :

- 16

فروردین 1390 :

سپاهان اصفهان - الغرافه قطر

بنیادکار ازبکستان - پرسپولیس

- 17 فروردین :

استقلال تهران - پاختاکور ازبکستان

الریان قطر - ذوب آهن اصفهان

*** هفته چهارم :

- 30 فروردین :

پاختاکور ازبکستان - استقلال تهران

ذوب آهن اصفهان - الریان قطر

31 فروردین :

پرسپولیس - بنیادکار ازبکستان

الغرافه قطر - سپاهان اصفهان

*** هفته پنجم :

- 13 اردیبهشت :

پرسپولیس - الاتحاد عربستان

الامارات امارات - ذوب آهن اصفهان

- 14 اردیبهشت :

سپاهان اصفهان - الهلال عربستان

برنده پلی آف غرب - استقلال تهران

*** هفته ششم :

- 20 اردیبهشت :

الوحده امارات - پرسپولیس

ذوب آهن اصفهان - الشباب عربستان

- 21 اردیبهشت :

استقلال تهران - النصر عربستان

الجزیره امارات - سپاهان اصفهان

*** مرحله یک هشتم نهایی:

- سوم خرداد :

تیم اول گروه A - تیم دوم گروه C

تیم اول گروه C - تیم دوم گروه A

- چهارم خرداد :

تیم اول گروه B - تیم دوم گروه D

تیم اول گروه D - تیم دوم گروه B

* لازم به ذکر است سومین حریف همگروه تیم استقلال از دور پلی آف و از بین تیمهای الاتحاد سوریه ، السد قطر و دمپو هند معرفی می‌شود.

نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 18 آذر 1389 و ساعت 09:36 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوروزی: پای میداودی تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد ...
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر امین نوروزی رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت میلاد میداودی که در بازی مقابل ملوان مصدوم شد، گفت: بعد از مشاوره با دکتر محمد رازی، تصمیم گرفتیم تا مچ پای وی هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار بگیرد. با تشخیص ایشان و برای اینکه میداودی بعدا دچار مشکل نشود پای وی تحت عمل قرار خواهد گرفت. دکتر رازی که فوق تخصص مچ هستند، تشخیص دادند که به خاطر استخوان‌های بین مفصل که ممکن است بعدا برای وی دردسرساز شود پای میداودی عمل شود.
این نتیجه بعد از مشورت با پزشک جراح حاصل شد .
وی در پایان گفت: با این شرایط میداودی بین سه تا 4 ماه از میادین دور خواهد بود

نوشته شده توسط كاوه در پنجشنبه 18 آذر 1389 و ساعت 09:54 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 صادقی: صبح ها فیزیوتراپی و بعدازظهرها پلی استیشن ...
بازیكن تیم فوتبال استقلال گفت:صبح ها برای درمان به كلینیك می روم و بعدازظهرها نیز مشغول پلی استیشن هستم تا از فوتبال دور نباشم.

امیرحسین صادقی،بازیكن تیم فوتبال استقلال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود:به علت پارگی همسترینگ،روزی دو جلسه مشغول فیزیوتراپی هستم و اوقات بی كاری ام را با پلی استیشن پر می كنم.

وی اضافه كرد:دوست داشتم در این مقطع حساس دركنار استقلال باشم كه متاسفانه این مصدومیت بی موقع تا حدودی من را از تمرینات دور كرد.

صادقی خاطرنشان كرد:هم اكنون باید دو هفته استراحت كنم،اما مطمئن هستم استقلال می تواند از سد شهرداری تبریز عبور كرده و سه امتیاز حساس را كسب كند
نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 17 آذر 1389 و ساعت 03:01 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 خط حمله به دغدغه اصلی من تبدیل شده است / مظلومی: باز هم احتیاج به جذب بازیکن داریم ...
سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است تیمش برای حضور قدرتمند در رقابتهای آسیایی هنوز احتیاج به تقویت دارد و 2 بازیکن دیگر باید به این تیم اضافه شوند.

"پرویز مظلومی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، درباره شرایط استقلال گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و طی روزهای گذشته تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌ایم. از هر نظر آماده دیدار مقابل شهرداری تبریز هستیم.

وی افزود: با توجه به دیدار رفت مقابل شهرداری و آنالیزی که از دیدارهای گذشته این تیم داشتیم معتقدم شناخت خوبی از حریف این هفته دارم و با برنامه به مصاف شهرداری تبریز خواهیم رفت.

سرمربی استقلال در مورد مصدومیت میداودی و محرومیت مجیدی، گفت: این موضوع باعث شده تا خط حمله به دغدغه اصلی من تبدیل شود و واقعا نگران این پست هستم البته برهانی آماده در اختیار ماست و با 2 گلی که در دیدار مقابل پاس همدان به ثمر رساند از روحیه بسیار خوبی هم برخوردار است و می‌تواند به ما کمک کند.

پرویز مظلومی افزود: طی روزهای گذشته پیگیر شرایط میداودی بودیم و خوشحالم که نوروزی پزشک تیم از وضعیت میلاد ابراز رضایت می‌کند.

وی در مورد جذب هوار محمد تصریح کرد: معتقدم هنوز هوارمحمد می‌تواند مشکل ما در سمت چپ خط هافبک را برطرف کند. این بازیکن عراقی قابلیتهای فنی بسیار بالایی دارد و امیدوارم هر چه زودتر آماده شود تا بتوانیم از وجود او در ترکیب ثابت تیم استفاده کنیم.

سرمربی استقلال همچنین پیرو ماندن طالب‌لو در این تیم گفت: خوشحالم که طالب‌لو چنین تصمیمی گرفت. من بارها با او صحبت کردم و شایعاتی که به سر زبانها افتاده بود و گفته می‌شد که به او احتیاجی ندارم را تکذیب کردم.

مظلومی با اشاره به قرعه‌کشی رقابتهای جام باشگاهها و برنامه او برای حضور قدرتمند در این رقابتها افزود: قرعه خوبی است البته به هیچ عنوان نباید خود را از پیش صعود کرده بدانیم، ضمن اینکه معتقدم برای موفقیت در آسیا هنوز احتیاج به تقویت داریم و با جذب 2 بازیکن دیگر در پستهای مختلف در این رقابتها حضور پیدا می کنیم.
نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 17 آذر 1389 و ساعت 03:00 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوروزی: از شرایط میداودی رضایت دارم ...
پزشک تیم فوتبال استقلال معتقد است شرایط میداودی بهتر از قبل شده و به هیچ عنوان انتظار چنین وضعی را نداشتند.

"امین نوروزی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، در مورد آخرین وضعیت میداودی گفت: اظهارنظر قطعی را در مورد شرایط مهاجم تیم فوتبال استقلال ساعت 18 امروز خواهم داشت و وضعیت میداودی به صورت کامل مشخص خواهد شد.

پزشک استقلال افزود: از شرایط میلاد رضایت دارم و واقعا فکر نمی‌کردیم به این زودی علائم مناسب ظاهر شود اما ساعت 18 امروز پزشک جراح نظر خود را می‌گوید و آن وقت است که مشخص می‌شود پای میداودی احتیاج به جراحی دارد یا با فیزیوتراپی مشکل برطرف خواهد شد.
نوشته شده توسط كاوه در چهارشنبه 17 آذر 1389 و ساعت 02:58 ب.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ میداودی به تمرینات استقلال بازگشت
+ پیروزی استقلال در شهرآورد ‌٧٠ تهران
+ استقلالی ها راهی مدینه شدند/ اهانت گزارشگر تلویزیون عربستان
+ مظلومی: بازیکنان مقابل النصر به ‌وظایفشان خوب عمل نکردند
+ استقلال بازی برده را با باخت عوض کرد
+ نوروزی و مصدومان استقلال
+ خبرهایی از استقلال در ریاض
+ برنامه سفر استقلال به عربستان
+ سومین تساوی پیاپی استقلال مقابل سایپا/مظلومی : از هواداران عذرخواهی میکنم !
+ گزارش تمرین امروز استقلال
+ جهانبازی قاضی جدید استقلال-سایپا
+ برنامه بازی‌های استقلال در سال 90
+ مظلومی: نمی‌توانم با جباری كار كنم
+ استقلال برابر مس كرمان متوقف شد
+ مظلومی: جباری باید در همان روزنامه‌ عذرخواهی کند

صفحات :
1 2 3